НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Міжнародне стажування викладачів кафедри організації та управління будівництвом

З 13 січня по 11 березня 2023 року викладачі кафедри організації та управління будівництвом будівельного факультету КНУБА професори Савенко В.І., Ємельянова О.М. та доцент Титок В.В. взяли участь у  IX Міжнародній програмі наукового стажування “Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“.

Для участі в даному міжнародному проекті, учасникам стажування було передбачено виділення коштів Міжнародного наукового гранту №IEG/U/23/01/03 в розмірі 120 000 гривень.

У процесі проходження стажування було почуто досить багато цікавої інформації. Спікери програми – Нобелівські лауреати премії миру та з різних галузей науки розповідали про  свій життєвий шлях, дослідження, цінності, погляди, компетентності та наукову творчість, висловлювали свої думки щодо сучасного розвитку освіти і науки, а також давали поради щодо вивчення тієї чи іншої дисципліни в університетах та школах.

Круглий стіл за участю Нобелівських лауреатів, був присвячений розв’язанню глобальних проблем людства.

За результатами стажування викладачі отримали Міжнародні сертифікати, що підтверджують отримання кваліфікації «Міжнародний викладач / Старший науковий співробітник»

Професор кафедри ОУБ,

Олена Ємельянова