НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна зустріч

22 березня 2023 року професор кафедри Організації та управління будівництвом Ємельянова Олена Миколаївна провела профорієнтаційну зустріч з учнями 10-х та 11-х класів Київської середньої загальноосвітньої школи №46.

У своїй доповіді вона розповіла про «Правила прийому на навчання до КНУБА для здобуття вищої освіти у 2023 році», зазначила, що Київський національний університет будівництва і архітектури  – є флагманом серед  провідних закладів вищої освіти  України у галузі підготовки спеціалістів з будівельних спеціальностей, оскільки авторитет Університету ґрунтується на успішному поєднанні багатьох традицій, які складалися впродовж 90-річного навчального досвіду завдяки досягненням вчених університету. Крім того, представила основні здобутки кафедри ОУБ у сфері наукової, методичної та навчальної роботи.

Також було презентовано для абітурієнтів основні напрями та переваги навчання в КНУБА. Представлено основні можливості для студентів щодо наукової діяльності та участі в міжнародних проектах на  Будівельному факультеті.

Завершилася зустріч відповідями на запитання учнів.

Професор кафедри ОУБ,

Ємельянова О.М.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram