НОВИНИ КНУБА

Міжнародний день друзів

9 червня в Україні і в усьому світі відзначають день друзів. Вперше цей день почали відзначати  у США в 1935 році. І хоча свято не набуло офіційного статусу,  але отримало  велику популярність у багатьох країнах світу. Дружба завжди була великою цінністю у житті кожного з нас, адже відшукати  по-справжньому вірного друга вважається вдачею. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалася завжди й в усі часи.  

Вчені світу давно визначили, що дружба, яка починається  в  студентські роки, триває впродовж усього життя. Такі люди залишаються разом і в горі, і в  радості – достатньо одного телефонного дзвінка!  Сучасній молоді у цьому плані ще простіше – з’явився інтернет. Тепер багато випускників навіть не намагаються знайти нових друзів – вони постійно спілкуються зі старими.

Психологи  кажуть, що друзі відіграють дуже важливу роль у формуванні особистості, допомагають реалізувати себе, відчувати впевненість у житті та комфорт. Тож сьогодні є можливість зайвий раз привітати друзів з цим чудовим святом. Показати своїм близьким, наскільки вони важливі для Вас. То ж, не забудьте привітати ваших друзів! Бажаємо Вам всіх благ і нехай Ваша дружба ніколи не зникне! Зі святом Вас, друзі!

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram