![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-1.png)
Як стати студентом КНУБА
7 червня відбулась чергова онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА». Особливістю цієї зустрічі стало те, що вона проходила у форматі онлайн-трансляції в ТікТок. Її проводив відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук та менеджер офіційної сторінки TikTok КНУБА Анна Остапенко. Загалом до онлайн-трансляції приєдналось близько 120 учасників.
Під час заходу всі охочі могли поставити будь-які запитання щодо вступу до нашого університету. Вже традиційно вступників цікавив порядок та процедура проходження творчих конкурсів на архітектурному факультеті, умови вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра та магістра в нашому університеті, вартість навчання, поселення та проживання в гуртожитку, навчання на підготовчих курсах.
Ми будемо продовжувати інформувати Вас щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії. Слідкуйте за інформацією на сайті КНУБА та Телеграм каналах.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/image-1-75x75.jpg)
Міжнародний день друзів
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/gr_pr-500x380.jpg)
III Міжнародна науково-практична конференція “Право та публічне управління-новітні тенденції розвитку” «LPA-NDT»
5 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/6188495-1-1024x683-1-500x380.jpg)
З Новим роком і Різдвом Христовим!
31 Грудня, 2022![Виробнича практика для студентів факультету інженерних систем та екології](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/VV_02092022_1a-500x380.jpg)