НОВИНИ КНУБА

Як стати студентом КНУБА

7 червня відбулась чергова онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА». Особливістю цієї зустрічі стало те, що вона проходила у форматі онлайн-трансляції в ТікТок. Її проводив відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук та менеджер офіційної сторінки TikTok КНУБА Анна Остапенко. Загалом до онлайн-трансляції приєдналось близько 120 учасників.

Під час заходу всі охочі могли поставити будь-які запитання щодо вступу до нашого університету. Вже традиційно вступників цікавив порядок та процедура проходження творчих конкурсів на архітектурному факультеті, умови вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра та магістра в нашому університеті, вартість навчання, поселення та проживання в гуртожитку, навчання на підготовчих курсах.

Ми будемо продовжувати інформувати Вас щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії. Слідкуйте за інформацією на сайті КНУБА та Телеграм каналах.