Новини,  НОВИНИ КНУБА

Міжнародний день студентського спорту в КНУБА

20 вересня в Київському національному університеті з успіхом пройшов день студентського спорту. Як відомо, рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 2015 році в місті Парижі саме 20 вересня оголошено Міжнародним днем студентського спорту.

Студенти Київського національного університету будівництва і архітектури разом із викладачами та ректором Петром Куліковим взяли участь у святкуванні Міжнародного дня студентського спорту. В програмі заходу були: флешмоб,  легкоатлетичний забіг, виступи спортсменів – студентів КНУБА, різноманітні майстер-класи та презентації  видів спорту.

Саме фізична культура і спорт виховують волю до перемоги, здатність долати труднощі та плекають в кожному з нас гордість за свою країну і дух Переможців.

Саіда Гасанова, старший викладач Кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА