Новини,  НОВИНИ КНУБА

Студенти КНУБА взяли участь у виїзному занятті-екскурсії на підприємство

15 вересня для здобувачів Київського національного університету будівництва і архітектури спеціальностей 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування» у супроводі викладачів кафедр «Машин і обладнання технологічних процесів» та «Будівельних машин» було проведено екскурсію на підприємство ТОВ «АвтоНова-Д».

У супроводі викладачів кафедр «Машин і обладнання технологічних процесів» та «Будівельних машин» Дьяченка Олександра, Клименка Миколи, Федишина Богдана, Слюсара Володимира було проведено екскурсію на унікальний об`єкт, без перебільшення надсучасний логістичний хаб компанії «АвтоНова-Д» – центральний розподільчий склад автомобільних запасних частин.

Від компанії «АвтоНова-Д» екскурсію особисто проводив Віталій Бодашевський – керівник департаменту логістики. Було розказано про методи та підходи до автоматизації складських робіт, використане устаткування і системи контролю та обліку, а також показано організацію роботи персоналу складських приміщень. Особливо увагу як здобувачів, так і викладачів привернуло автоматизоване устаткування, а саме – роздатчик лотків для запчастин, логімат і ліфт-сортувальник лотків для автозапчастин.

Було відзначено, що максимальна механізація і автоматизація складських робіт є шляхом до зменшення площ складських приміщень і зниження витрат часу на пошук, сортування, пакування і відвантаження матеріалів, що веде до скорочення витрат компанії і підвищує її конкурентоздатність на ринку.

Присутні активно ставили різноманітні запитання, які стосувалися планування складських приміщень, різноманітного складського устаткування, а також умов праці, можливістю проходження практики на підприємстві і працевлаштування. Загалом екскурсія пройшла у жвавій невимушеній атмосфері й залишила позитивні емоції як у студентів, так і у керівників підприємства.

✅Щиро вдячні адміністраціям ТОВ «АвтоНова-Д» та КНУБА за організацію проведення таких важливих у наш час виїзних занять-екскурсій. Окрема вдячність студентському самоврядуванню ФАІТ та здобувачам освіти за їхнє бажання до участі та організованість. Такі заходи є важливою частиною освітнього процесу та допомагають швидшому набуттю професійних знань і вмінь.

к.т.н., доц. Дьяченко О.С., к.т.н., доц. Клименко М.О.