Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Міжнародний науковий семінар на тему: «Водопостачання населення України в умовах ведення військових дій (в тому числі забезпечення питною водою населення у постраждалих регіонах)»

Кафедра водопостачання та водовідведення КНУБА виступила співорганізатором міжнародного семінару на тему «Водопостачання населення України в умовах ведення військових дій (в тому числі забезпечення питною водою населення у постраждалих регіонах)», який відбувся 31 січня 2024 року.
На семінарі з доповідями виступили завідувач кафедри д.т.н., професор Хоружий В.П. та професор кафедри д.т.н. Кравченко О.В.
В семінарі прийняли участь як українські так і зарубіжні спеціалісти в галузі водопостачання та водовідвелення.
Закордонний колег цікавила організація роботи підприємств водопровідно-каналізаційного господарства у військовий час, процес забезпечення питною водою населення в результаті виведення з ладу централізованого водопроводу, а також процес відновлення роботи водопроводу.
Українські науковці, проектанти та спеціалісти з водопостачання поділились своїм досвідом.