![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/bezыmyannыj-1140x638.jpg)
Ми – поборемо! частина IV – ЦКД
Кожен герой проекту – частина історії КНУБА. КНУБА – частина життя кожного героя проекту.
28 липня ми відзначаємо День Української державності – не лише, як форми правління, але й національної свідомісті, своєї історії, традицій, культури – які об’єднують всіх українців.
Кожен з нас є частиною державності, а особливо Герої, які сьогодні захищають Україну – її майбутнє, її незалежність. Та кожен Герой має свою історію життя, яка дотична до історії нашого університету і є невід’ємною частиною сьогодення – якою ми пишаємося.
Триває боротьба за українську незалежність, українці щодня героїчно захищають Україну та її майбутнє, щодня докладають зусиль для підтримки ЗСУ, допомоги постраждалим від війни. Наша сила у нашій єдності та прагненні жити у вільній країні з демократичними цінностями. Чекаємо на нашу Перемогу і повернення наших Героїв до КНУБА.
Віримо, що нові сторінки історії української державності будуть про процвітання та добробут України під мирним небом!
Слава Україні! Слава Нації!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/5aace417-3a83-43d1-a9fb-c7a1b3b07420-75x75.jpeg)
День дружби
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-19_14-39-59-293-500x380.jpg)
На кафедрі Водопостачання та водовідведення звіт аспірантів і розгляд професійних досягнень викладачів кафедри.
19 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-20_16-26-58-500x380.jpg)
Результати виставки-конкурсу на кафедрі АПЦБС
25 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto1_1-1.jpg)