![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/5aace417-3a83-43d1-a9fb-c7a1b3b07420-1140x641.jpeg)
День дружби
30 липня в Україні відзначають день дружби. Дружба – це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Наші людські взаємини, які ми характеризуємо цим прекрасним словом, настільки унікальні, що ніяке інше слово просто не підійшло б. Друг ніколи не залишить у біді й завжди прийде на допомогу. Не буде байдужим. Немає більш надійної людини, щоб зберегти якусь важливу таємницю. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалася завжди й в усі часи. Особливо міцні дружні зв’язки зав’язуються в студентські роки. Така дружба з роками тільки міцніє. Нехай дух товариства, який виник в період навчання в Київському національному університеті будівництва і архітектури, не зникає, а тільки примножується! Бажаємо вам якомога більше хвилин спілкування та оптимізму!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/bezыmyannыj-75x75.jpg)
Ми - поборемо! частина IV - ЦКД
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo1676225381-500x380.jpeg)
Співробітники кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці прийняли участь в обговоренні під час круглого столу «Вдосконалення системи соціальних послуг в Україні / Соціальний захист в умовах воєнного стану»
12 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/pominalnie-obedi-818x390-1-500x380.png)
Пам’ятаємо
2 Травня, 2024![Студенти ФІСЕ відвідали майстер-клас «Надання першої домедичної допомоги»](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/jvv_07042023_1-500x380.jpeg)