Новини,  НОВИНИ КНУБА

На факультеті ФУПП у листопаді

Як повідомили на факультеті урбаністики та просторового планування КНУБА, 14 листопада пройде круглий стіл, присвячений проєкту Common(Re)Constructor. Проект Common(Re)Constructor  – це захід, спрямований на створення простору як реального, так і фігурального, в якому постраждале від війни населення України може зібратися разом для розробки спільних перспектив та стратегії ремонту і  реконструкції пошкоджених  міст спільно з місцевими та зарубіжними експертами. Тимчасовий мобільний простір має бути спроектований за ініціативою біженців, місцевих установ та студентів.

А з 23 по 24 листопада за ініціативою ФУПП  бажаючі можуть взяти участь онлайн у Міжнародній  науковій конференції  “TOWN, REGION, SPA”, яка організована Краківською політехнікою.

Інформаційний центр