Новини,  НОВИНИ КНУБА

Нарада ректорів університетів – виконавців експериментального урядового проекту для ветеранів

Ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков взяв участь в організаційній нараді ректорів університетів – виконавців експериментального  урядового проекту для ветеранів. Нарада була присвячена обговоренню плану спільних дій щодо виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту переходу від військової служби до цивільного життя ветеранів війни на базі закладів освіти, спорту та реабілітації».

Цим проектом безпосередньо опікується Президент України Володимир Зеленський. Заклади вищої освіти відчувають особливу відповідальність, розробляючи ефективні методики для переходу ветеранів війни від служби до цивільного життя і використання засобів освіти, спорту та реабілітації для цієї важливої мети.

Реалізація проекту реабілітації ветеранів координується заступником керівника Офісу Президента України Олексієм Дніпровим та заступником Міністра освіти і науки України Андрієм Вітренко. У роботі над експериментальним проектом поєднали зусилля Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний університет фізичного виховання і спорту України, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Західноукраїнський національний університет (Тернопіль) та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ).  На зустрічі було проведено стратегічне планування поетапної реалізації  проекту відповідно до основних завдань Постанови Кабінету Міністрів Укпаїни. Також були вирішені питання координації просування проекту.  

У підсумку наради представники Офісу Президента України та Міністра освіти і науки разом із колегами-ректорами підписали багатосторонній Меморандум про спільну діяльність – від аудиту для створення адаптованої освітньої інфраструктури для ветеранів війни, членів сімей ветеранів, членів сімей загиблих учасників бойових дій до актуалізації та розроблення спеціалізованих освітніх методик  і технологій роботи з ветеранами війни та членами їхніх сімей для закладів освіти, що надають освітні послуги ветеранам війни, підвищення кваліфікації викладачів, науковців, проведення  науково-практичних і просвітницьких заходів, реабілітації тощо. 

КНУБА працює  для наших захисників і захисниць!

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram