НАША НАДІЯ

Визначено переможців і призерів Steel Freedom 2022

3 грудня пройшов фінал студентського архітектурного конкурсу, в рамках якого були визначені кращі проєкти цього року. Цьогоріч в конкурсі прийняли участь студенти з 14 українських вишів, які розробили 89 проєктів відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь із застосуванням металевих несучих та огороджувальних конструкцій. В рамках фіналу 10 команд провели презентації своїх робіт перед провідними архітекторами та експертами в сфері проєктування і девелопменту України, які й визначили переможців конкурсу. Серед  переможців вітаємо студентів Київського національного університету будівництва та архітектури.

1 місце посіла команда I-227 під керівництвом студента кафедри Архітектурного Проектування Цивільних Будівель і Споруд Дмитра Боровика. Нагадаємо, що минулого року команда Дмитра також вийшла у фінал, але отримала друге місце. З кожним роком наші студенти набирають обертів і покращують свої професійні здібності. Склад команди Боровик Дмитро, Племянник Ростислав, Насінська Анастасія. Куратор – Андропова Ольга Володимирівна. Їх досягнення відзначила компанії ЛІРА САПР, і подарувала приз Річні ліценції на використання ПК ЛІРА САПР. Також команда отримала Приз від компанії AVG. Компанії AVR development запросила команду відвідати місто Львів та об’єкти компанії, де спеціалісти та автори реалізацій зможуть провести екскурсію та поділитися своїми практиками та технологіями, які застосовували під час будівництва.

Приз від GRAPHISOFT CENTER UKRAINE (офіційні комерційні ліцензії Archiсad, рекомендації на стажування до найбільших архітектурних компаній України – клієнтів GRAPHISOFT Center Ukraine, а також курси і навчання від світових архітекторів на порталі GRAPHISOFT Learn) та Приз від компанії Trimble Solution /  Tekla Structures / SketchUp (Річна підписка на SketchUp studio + сертифікат на навчальний онлайн Базовий курс “Основи роботи з Tekla Structures”  + приємні подарунки від Trimble)  отримала команда І-344 студенти Філіпчук Олександра, Клименко Олексій, Рибальченко Ганна. Куратор – Цюпин Євген Іванович (Київський національний університет будівництва та архітектури)

Найкращі магістри 2022

 “МРІЯ” 
У кожного з нас є мрія – мирне небо і вільна Україна! Немає сумніву, що ми переможемо, та далі настане час відбудови і розвитку Країни!
“Пасажирський термінал “Мрія” у місті-герої Гостомелі – це погляд у майбутнє! Проєкт надасть велику перспективу на розвиток столиці та передмість. Це потужна противага аеропорту “Бориспіль”, та можливість звільнити столицю від аеропорту “Київ”, віддавши звільнені території під житлову забудову.
1. У рамках проєкт пропонується влаштування під’їзних доріг від Києва до Гостомеля та аеропорту.
2. Влаштування другої злітно-посадкової смуги, що була запроєктована КиївЗНДІЕП.

3. Організація термінала на основі

двох злітно посадкових смуг, з можливістю розширення до великого транспортного хабу.
4. Влаштування окремого місця під меморіал літака “Мрія”

Оксана Оксюковська

 

Дипломна робота студентки Оксюковської О.В. на тему: “Принципи формування пасажирський терміналів аеропортів на прикладі м. Гостомель”
Керівники: завідувач кафедри АПЦБС д-р арх. проф. Куцевич. В.В, доц. Зенькович Н.Г. доц. Яновицький. Е.Л. доц. Бридня Л.Ю. ас. Галак К.Т.

 

Оксюковська_О_62_а_Магістрська_лист-М-300x73

        27 листопада відбувся фінал STEEL FREEDOM 2021
 в рамках проведення Steel Freedom Architecture Festival
 що визначив переможців цьогорічного студентського архітектурного конкурсу 
та найцікавіші проекти на думку журі, партнерів, глядачів

 

      Кафедра архітектурного проектування цивільних будівель і споруд дуже пишається, адже більшість призових місць взяли наши студенти 
     Відзначемо проекти студентів, що навчаються на нашій кафедрі.

     За результатами голосування журі цьогорічним переможцем STEEL FREEDOM в категорії Створення проекту культурного центру у м. Київ (Замовник проекту Perfect Group та Riverside Development) стала студентка
Київського національного університета будівництва і архітектури,
Кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд 

Мелешко Олена
1 місце
C-423

Найуспішніша група 2021 Архітектурного факультету АРХ-22б
Кафедра Архітектурного Проектування Цивільних Будівель і Споруд.

Відбулося нагородження академічних груп факультетів КНУБА, які перемогли за результатами зимової сесії 2020/2021 н.р. у конкурсах “Найуспішніша група факультету” та  “Найуспішніша група КНУБА”.
Студенти академічної групи АРХ-22б стали переможцями у номінації “Найуспішніша група Архітектурного факультету.
Вітаємо наших студентів з перемогою! Бажаємо успіхів у навчанні та нових перемог!

Магістри 2021

Студентки кафедри Архітектурного Проектування Цивільних Будівель і Споруд отримали подвійний диплом  у Державному Університеті Люблінська Політехніка 

Цегельна Анастасія

Мультифункціональний центр на основі бібліотеки.
Проект розроблений на території Нижня Теличка в м. Києві, в промисловій зоні, гавані річки Дніпро. За генпланом Києва 2025 року територія Телички є громадською зоною. Тому також був розроблений загальний генплан розвитку території. Проектування мультифункціонального центру базувалося на аналізі досвіду проектування подібних споруд.
Основною ідеєю було створити будівлю як громадський центр, що був би доступний для різних груп населення. Функціональне зонування будівлі: Громадська зона, бібліотека, багатоцільові зали, зона коворкінгу, кафе та зона розваг. Реновація будівлі та території зводилося до принципу «Less is more». Окрім самої будівлі було проведено реновацію території: облаштування паркінгу перед будівлею, облаштування набережної, створення виставкового простору та створення зон відпочинку.

 

Александренко Тетяна

Запропонована модель розвитку ділянки території промислової зони «Нижня Теличка» та проекту яхт-клубу, які знаходиться на березі Дніпра, в центрі міста, на перетині магістралей, ще й Ботанічний сад поруч. При формуванні яхт-клубу враховані такі основні фактори: природно-кліматичні, містобудівні, типологічні, екологічні, соціальні, об’ємно- просторові та інженерно-конструктивні.

Пікулєва Анастасія

Розроблено проект ренновації території Нижня Теличка у Голосіївському районі міста Києва. Проаналізувавши територію та будівлю гуртожитку Деревообробного коледжу, обрану для реконструкції, було вирішено залишити основну функцію будівлі – житлову та надати їй сучасний стиль. Вибраною функцією є колівінг у складі з коворкінгом. Розроблені нові планувальні рішення, що відповідають сучасним вимогам, оновлено фасади та генеральний план території. Основною ідеєю проекту було повернення набережної людям.
Місце біля води відкриє жителям колівінгу естетичний вид з вікон та можливість прогулятися вздовж набережної в будь-який час.
Аудиторія – програмісти, стартапери, молоді підприємці, представники креативних індустрій – цільова аудиторія громадського центру “Теличка”.
Сучасні люди живуть у середовищі, де традиційні практики організації життя в місті працюють не так ефективно, як слід. Зміна ставлення до приватності через соціальні мережі, відкритість до нових можливостей, бажання зробити кар’єру, висока мобільність – все частіше притаманні сучасній людині. В той же час існує потреба бути частиною громади, бути оточеним однодумцями, бути частиною навіть тимчасової сім’ї – людей, які живуть поруч з вами. Перечислені потреби закриває новий тип житла – колівінг.

 

 

 

Найкращі студенти 2020

За високі здобутки у навчанні, вагомий особистий внесок, активну участь у житті університету та з нагоди Дня студента відзначено наступних студентів кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд:

Бура Надія 

студентка АРХ-32А

 

Мелешко Олена 

студентка АРХ-42А

 

Боровик Дмитро

студент АРХ-42Б

 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram