НОВИНИ АРХ

Науковці України у співпраці з військовими створили фільми про війну

В рамах співпраці між Київським національним університетом будівництва і архітектури, Лодзьким університетом і 28 бригадою ім. Лицарів Зимового походу було створено арт-проект про війну в Україні, який розпочався в 2022 році і триває надалі. Авторами проекту є професор КНУБА, доктор архітектури, нострифікований в Польщі доктор хабілітований Юлія Івашко і начальник прес-служби 28 бригади ім. Лицарів Зимового походу, відомий музикант і художній фотограф Сергій Белінський. Куратором проекту є доктор хабілітований, професор, мистецтвознавець Анета Павловська (Інститут історії мистецтва Лодзького університету).

Проект є різноплановим і включає в себе фільми, виставки фотографій, каталоги, наукові монографії та художні твори.