Наукові конференції
27 листопада 2024 року Науково-методичний центр ВФПО у партнерстві з Фондом ім. Фрідриха Еберта в Україні проводитиме Міжнародну науково-практичну конференцію «Дуальна освіта як одна з форм поліпшення якості підготовки фахівців»
10/10/2024
III Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Education via Distance Learning and other Pedagogical Challenges» 9-10 вересня 2024 року
II Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Achievements of 21st Century Scientific Community» 16-17 вересня 2024 року
Деталі
06/09/2024
Третя всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «Молодь – драйвери відновлення країни»
08/05/2024
30-31 травня 2024 року Міжнародний форум «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри»
24/04/2024
VІI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку», яка відбудеться 24-25 квітня 2024 р.
02/04/2024
V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Current issues of science», яка відбудеться 29 квітня 2024 року у місті Zdar nad Sazavou, Czech Republic
02/04/2024
Міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційні технології в металургії та машинобудуванні – ІТММ’2024», відбудеться 10 та 11 квітня 2024 року на базі ННІ «Інститут промислових і бізнес технологій» Українського державного університету науки і технологій (УДУНТ).
Офіційний сайт конференцій
02/04/2024
ІІ-го Міжнародна науково-практична конференція «Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні регіонів України», яка відбудеться 24-26 квітня 2024 року в онлайн-форматі
20/03/2024
Щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Традиції та інновації у сучасному дизайні», яка відбудеться 25 квітня 2024 року в ЗВО «Університет Короля Данила»
19/03/2024
Міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційні технології в металургії та машинобудуванні – ІТММ’2024», відбудеться 10 та 11 квітня 2024 року на базі ННІ «Інститут промислових і бізнес технологій» Українського державного університету науки і технологій
18/03/2024
Міжнародна науково-практична конференція «ЦИФРОВЕ СУСПІЛЬСТВО: МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ, УПРАВЛІННЯ, ФІНАНСИ ТА СОЦІУМ» 02 травня 2024 р.
11/03/2024
VІ Міжнародній науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ»
Дата проведення конференції 25 квітня 2024 р.
Місце проведення м. Київ, Київський національний університет технологій та дизайну
05/03/2024
Перелік проведення наукових конференцій КНУБА у 2024 р.
01/01/202
Підсумки роботи конференцій проведених у КНУБА в 2023 р.
24-25 січня 2023 р. була проведена II Міжнародна науково-практична конференція “Новітні технологічні тенденції smart індустрії та інтернету речей”.
Конференція була організована кафедрою КБКІ КНУБА спільно з Аль-Рафідаїн Університетом (Багдад, Ірак) та університетом у Бельсько Бялій (Польща), з якими підписані Меморандуми про співпрацю. У порядку денному були розглянуто доповіді щодо новітніх технологічних тенденцій smart індустрії та інтернету речей. 60 учасників, в т.ч. 3 студенти.
30-31 березня 2023 р. була проведена II Міжнародна науково-практична конференція “Освіта, право та публічне управління – новітні тенденції розвитку” (онлайн).
Вона була організована КНУБА спільно з Університетським коледжом Аль-Рафідейн (Багдад, Ірак) та Вищою школою фінансів і права у Бєльсько-Бялій (Польща). На конференції були заслухані цікаві доповіді за тематикою конференції, зокрема, доповіді “Методологічні та публічно-правові концепції щодо створення безпечних зарядних станцій для електромобілів”, “Стратегічні орієнтири розвитку професійних компетентностей студентів архітектурного факультету”, “ChatGPT як новий інструмент для покращення якості досліджень та навчання – етичні питання”. В конференції приймали участь 48 учасників, в т.ч. 2 студенти.
20 квітня 2023 р. була проведена Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Маркетингові стратегії, підприємництво і торгівля: сучасний стан, напрямки розвитку».
Мета конференції: Обмін досвідом, впровадження результатів наукових досліджень у практичну діяльність підприємств і установ; консолідація зусиль науки і практики для визначення стану та напрямків розвитку підприємництва і торгівлі в Україні, та зокрема в будівельної галузі.
Тематичні напрями конференції:
- інноваційне підприємництво: маркетинг і менеджмент;
- управління якістю та безпечністю товарів та послуг;
- удосконалення логістичних систем на ринку товарів;
- маркетингові стратегії на ринку товарів та послуг;
- бухгалтерський облік, аналіз та аудит підприємницьких структур;
- інноваційні будівельні матеріали;
- формування професійних компетентностей підприємців і маркетологів на сучасному етапі.
13-14 квітня 2023 р. відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція “зелене будівництво” (“green construction”).
В конференції приймали участь д.т.н., проф. Тетяна Ткаченко, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку, канд. техн. наук, старший науковий співробітник Олександр Ковальчук; проректор з міжнародних зв’язків, д.екон.н., канд.техн.наук, професор Олена Бондар; декан факультету інженерних систем та екології, д.т.н., проф. Олександр Приймак; голова підкомітету з питань містобудування, благоустрою та земельних відносин у межах території забудови Комітету Верховної ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Ганна Бондар; президент Академії будівництва України, д.т.н., проф. Іван Назаренко; д.медичн.наук, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України, генерал-майор міліції Віктор Корж; доктор філософії з технічних наук, професор, проректор з навчальної роботи Азербайджанського архітектурно-будівельного університету Акіф Фазіл огли Гасимов; канд. техн.наук, професорка кафедри будівельної економіки й менеджменту Грузинського технічного університету Еліна Крістесіашвілі; доктор-інженер, ад’юнкт, завідувач лабораторії будівельної фізики факультету будівництва Ченстоховської Політехніки Адам Уйма, директорка Архітектурного Бюро – AIMM Анни Іскіердо, заступниця голови національного технічного комітету стандартизації ТК 82 “Охорона довкілля”, президентка Всеукраїнської громадської організації “Жива планета” Світлана Берзіна, канд. техн. наук, т.в.о. заступника директора, завідувача відділу благоустрою населенних пунктів та поводження з відходами Державного підприємства “Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства” Ігор Сатін. Художня студія 22 ART HUB організувала екскурсію “зеленою покрівлею”, яку провів представник її будівників – компанії «Зінко Україна» – інженер-технолог Геннадій Полєвой.
26 – 27 квітня 2023 року відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Будівлі та споруди спеціального призначення: сучасні матеріали та конструкції».
Конференція проходила у дистанційній формі на платформі ZOOM, в якій взяли участь представники ВНЗ, наукових установ, компаній: України, Польщі, Грузії, Румунії, Австрії, Чехії, Бельгії та Литви.
Пленарне засідання відкрив голова наукового комітету, ректор КНУБА професор Петро Куліков. В своєму виступі Петро Мусійович підкреслив, що проведення такої конференції є дуже актуальним і важливим заходом. Зараз будівництво та реконструкція будівель та споруд є однією з найбільш важливих та актуальних галузей інфраструктури в світі, а особливо в Україні під час ліквідації наслідків російської агресії.
Із вітальним словом виступив голова організаційного комітету, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Ковальчук О.Ю. В своєму виступі звернув увагу, що в такий нестабільний час присутня на відкритті така кількість учасників свідчить про актуальність, своєчасність проведення такої конференції.
Президент Академії Будівництва України професор Назаренко І.І., привітавши всіх присутніх на конференції, подякував організаційному комітету за високу організацію та відмітив актуальність проведення такої конференції в ці дні.
В роботі конференції прийняли участь представники АБУ, компанії ТОВ «Сіка» Україна, представники університетів, компаній України, Польщі, Грузії, Румунії, Чехії, Австрії, Литви. Серед університетів України слід відмітити активну участь: НУ «Львівська політехніка», ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова; Національний авіаційний університет, Львівський національний університет природокористування, Одеська державна академія будівництва і архітектури, НУ «Полтавська політехніка ім. Ю.Кондратюка».
5 травня 2023 р. пройшла конференція «Просторове планування: європейський образ післявоєнної України та інструменти її відновлення».
Пройшов другий етап ІІІ Урбаністичного форуму, організований факультетом ФУПП. Наукова конференція «Просторове планування» була присвячена європейському образу післявоєнної України та інструментам її відновлення. Учасників вітали декан ФУПП Алірза Мамедов, Народний архітектор України Микола Дьомін та віце-президент німецького Фонду підтримки будівельної галузі Торальф Вайзе.
Тон конференції задали професорки І. Устінова та А. Плешкановська, які присвятили увагу проблемам, досвіду та перспективам повоєнного відновлення житлової забудови, та доцент кафедри політичних наук і права О. Халабуденко, який зупинився на минулому, сучасному та майбутньому міських інститутів. Професор І. Мамонтов розкрив плани інституційних реформ у військовому будівництві, професор С. Андреєв – особливості магістерської ОП «Державне управління у сфері містобудівної діяльності», професор О. Пилипенко – вплив політики у галузі культури на поствоєнне форматування соціального простору, виконавчий директор Фонду інституційного розвитку української науки доцент Інституту публічно-приватного партнерства М. Марченко доповів про механізм післявоєнного відновлення, доцент О. Лук’янов – про історичний досвід Швеції з житлової забудови. Професор Є. Перегуда зупинився на напрямах продовження політики децентралізації у поствоєнній Україні. З цікавістю учасники заслухали ідеї Заслуженого працівника с/г, заввідділом Інституту агроекології О. Коваліва та заступника голови департаменту благоустрою КМДА Е. Сеітаблаєва.
Особливістю конференції стала активна участь у ній аспірантів та студентів. Так, М. Мигун, Д. Майський, Д. Локшук, К. Харко, А. Пастушок (В.Згурська) аналізували політичні передумови повоєнного відновлення в контексті європейської інтеграції. Відзначимо студентів під керівництвом доцента Р. Тригуб. Вони, зокрема, розкрили світовий досвід підземного будівництва, корисного для України, що актуально в умовах загострення проблем безпеки. Як завжди, активними були студенти-архітектори під керівництвом професорів В.Деревінського та Н. Шебек.
12 травня 2023 р. відбулася XХ Міжнародна науково-практична конференція “Управління проєктами у розвитку суспільства”.
Тема конференції: «Управління проєктами поствоєнної розбудови України». В конференції прийняли участь більш 90 учасників з 5 країн (України, Казахстану, Азербайджану, Японії, Німеччини).
Метою конференції є стимулювання наукових і прикладних досліджень в галузі управління проєктами, визначення перспективних напрямів застосування методології управління проєктами в практичній діяльності в умовах поствоєнної розбудови та відновлення України, обмін науковою інформацією і практичними досягненнями в цій галузі, встановлення більш тісних відносин між навчальними закладами, науковими установами та підприємствами, залучення молоді до наукового дослідження.
Конференція складалася з трьох секцій , які освітлювали питання щодо глобальних трендів у розвитку методології управління проектами, дигіталізації суспільства як драйверу інноваційного розвитку, розвитоку наукових досліджень з управління проєктами в умовах поствоєнної розбудови та відновлення України. В рамках конференції було проведено Круглий стіл «Післявоєнна відбудова України”.
На пленарному засіданні були представлені наступні виступи міжнародних доповідачів:
- Привітальне слово з Казахстану. Science and Innovation Astana IT University, Kazakhstan, Dr. Sc., prof. A.А. Biloshchytsky
- Inspirational project management in the circular economy environment
Генеральний директор Української асоціації управління проектами «УКРНЕТ», д.т.н., проф. С.Д. Бушуєв , Київський національний університет будівництва і архітектури, к.т.н., доц. В.Б. Бушуєва, PhD А.В. Пузійчук
- Phronetic project managemnt. Kiev National University of construction and Architecture, Honor professor,
Dr. Sc., prof. Hiroshi Тanaka
- Управління проєктами в екстремальних умовах. Азербайджанская Ассоціація Управління Проєктами,
д.т.н., проф. И. А. Бабаєв, Київський національний університет будівництва і архітектури, Дж. И. Бабаєв
Також активну участь в роботі конференції прийняли здобувачі вищої освіти нашого університету за спеціальностями 122 Комп’ютерні науки та 073 Менеджмент .
Було зроблено доповіді аспірантами КНУБА за спеціальністю Менеджмент 073.
25-26 травня 2023р. відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «ДЕВЕЛОПМЕНТ НЕРУХОМОСТІ: ІННОВАЦІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ».
Організатор: кафедра Землеустрою і кадастру.
У конференції при йняли участь 64 особи, з них 10 студентів.
Запрошені учасники: Ольга Василівна Гавлюк, Директор департаменту землеустрою, використання та охорони земель Держгеокадастру; Олександр Моцун, Голова ГО “Всеукраїнська спілка Сертифікованих інженерів-землевпорядників”; Д.т.н., проф Юрій Карпінський, заступник директора з науково-дослідницької роботи, Науково-дослідний інститут геодезії і картографії Держгеокадастру.
Мета проведення заходу – впровадження нових знань та технологій в галузі управління земельними ресурсами та розвитку нерухомості для землевпорядників, оцінювачів, геодезистів, містобудівників та архітекторів. А також, розвиток співпраці між науковцями, інженерами та представниками бізнесу.
Напрями роботи конференції:
- Девелопмент нерухомості: інноваційні підходи;
- Регулювання землекористування для забезпечення сталого розвитку територіальних громад;
- Сучасні шляхи трансформацій просторового розвитку;
- Ефективність землекористування;
- Управління земельними ресурсами в умовах децентралізації.
На конференції були присутні науковці з усієї території України, а також Франції, Німеччини, Литви, Латвії, Естонії, Лесото, Нігерії, Індії, Сирії та інших країн. Було здійснено багато цікавих доповідей про актуальні проблеми девелопменту нерухомості в усьому світі. Проведено наукові дискусії стосовно вирішення цих питань.
11 жовтня 2023 року був проведений ІI Міжнародний воркшоп “Комп’ютерне бачення та інтернет речей”.
Воркшоп був проведений на виконання меморандуму між КНУБА та Університетом Джихан Сулейманія, Ірак. Воркшоп був спрямований на осмислення сучасних досягнень та висвітлення результатів досліджень з усіх аспектів комп’ютерного бачення та Інтернету речей. На семінарі були представлені доповіді за наступними темами: інтелектуальні транспортні технології; мережі зв’язку. безпека інтернету речей; інтернет речей і розумний дім; промисловий інтернет речей; інтернет речей для бізнесу; інформаційні технології. В конференції приймали участь 28 учасників, в т.ч. 2 аспіранти.
10–11 листопада 2023 року відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Філософія науки, техніки і архітектури в гуманістичному вимірі» організована кафедрою філософії архітектурного факультету КНУБА. Тези своїх виступів подали до оргкомітету 135 учасників, із них – 16 авторів англійською мовою.
8 учасників із інших країн: Мексика, США, Франція, Швейцарія, Німеччина, Польща, Лівія, Китай.
Особливої уваги заслуговують, серед учасників конференції, представники наукової спільноти БЕЛІНСЬКИЙ Сергій, начальник прес-служби 28 ОМБР ім. Лицарів Зимового походу (ЗСУ), магістр КНУБА та Elisa Carlisle, Airman First Class Льотчик першого класу, United States Air Force Військово-повітряні сили Сполучених Штатів Америки.
В конференції також брали участь представники провідних університетів України: Львівського національного університету ім. І.Франка, Національного університету Львівська політехніка, Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, Харківської державної академії залізничного транспорту, Чернівецького національного університету ім. Федьковича, Вінницького національного технічного університету, Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, Ужгородського державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет», Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Черкаського національного університету ім. Хмельницького, і зокрема, представники Київських наукових установ і університетів:
Інституту філософії ім. Г.Сковороди НАН України; Інституту досліджень науково-технічного потенціалу ім. Г.М.Доброва НАН України; Науково-дослідного інституту українознавства НАН України; Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України; Європейського об’єднання з питань естетики; Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова; Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця; Національного університету біоресурсів і природокористування України; Національного авіаційного університету; Інституту інноваційної освіти КНУБА; Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика; Національного університету оборони України ім. Івана Черняхівського; Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України.
Що ж до якісного складу, то у роботі конференції брали участь 50 докторів наук, 37 кандидатів наук, 8 магістрів, 5 старших викладачів, 5 асистентів, 20 аспірантів та 4 студенти.
13/11/2023
Про проведення XI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Наукова молодь – 2023»
Відповідно до листа Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» від 19.10.2023 № 258к директорат науки та інновацій Міністерства освіти і науки України інформує про проведення XI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Наукова молодь – 2023», яка відбудеться 21 листопада 2023 року ….
09/11/2023
Щодо участі у конференції
06/10/2023
Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції
06/10/2023
ЗАПРОШЕННЯ XII КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ “НАДТВЕРДІ, КОМПОЗИЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ТА ПОКРИТТЯ: ОТРИМАННЯ, ВЛАСТИВОСТІ, ЗАСТОСУВАННЯ” 19-20 жовтня 2023 року.
31/08/2023
Запрошуємо Вас прийняти участь у всеукраїнській науково-технічній відеоконференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Наука і сталий розвиток транспорту», яка відбудеться 27 жовтня 2023 р. у УКРАЇНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ, М. ДНІПРО.
19/07/2023
Перелік проведення наукових конференцій КНУБА у 2023 р.
14/02/2023
Міжнародна молодіжна науково-практична конференція молодих учених “Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту”
Додаток: інформаційний лист
03/02/2023
ЗАПРОШУЄ прийняти участь в роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ЗДОРОВ′Я НАЦІЇ І ВДОСКОНАЛЕННЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОЇ ОСВІТИ»
яка відбудеться 27-28 квітня 2023 року м. Харків
20/01/2023
ХХV Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос»
Додаток:
1. Листа Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова (далі – НЦАОМ ім. О.М. Макарова) від 13.12.2022 № 185.
2. Запрошення
16/01/22
Міжнародна науково-практична конференція “Наука, освіта, технології і суспільство: світові тенденції та регіональний аспект”
09/01/2023
III Всеукраїнській науково-практичній конференції
(з міжнародною участю)
_______________________
III All-Ukrainian scientific-practical conference (with international participation)
«ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»
________________________
«HUMANITARIAN-PEDAGOGICAL EDUCATION: ACHIEVEMENTS, PROBLEMS, PROSPECTS»
07/12/2022
Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні рецепції світоглядно-ціннісних орієнтирів Григорія Сковороди»
16/11/2022
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошує Вас взяти участь у роботі ІХ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції “Екологічні та соціальні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції” Миколаївського національного аграрного університету 26-28 жовтня 2022 року.
24/10/2022
XIV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ І КОНТРОЛЮ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ»
03/10/2022
XV міжнародна науково-практична конференція ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА АВТОМАТИЗАЦІЯ – 2022 яка відбудеться у дистанційному режимі (онлайн) 20-21 жовтня 2022 р.
27/09/2022
Про благодійну Міжнародну науково-практичну конференцію «Молодіжна наука заради миру та розвитку»
13/09/2022
Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Історико-краєзнавчі дослідження в умовах Нової української школи»
12/09/2022