Новини,  НОВИНИ КНУБА

Наукові зустрічі на кафедрі залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА

Наука немає обмежень, а людина займається науковими дослідженнями, вивчає нові концепції та розвиває свої знання. Так наш аспірант Бачинський Василь, як професіонал, присвятив все своє життя будівельно-архітектурній справі. Займається проєктуванням, як промислових об’єктів, так і цивільних будівель понад 50 років. Нині своїм великим досвідом охоче ділиться з молодим поколінням фахівців.

Серед основних унікальних об’єктів, будівництва та реконструкції, до яких причетний Василь Васильович, є Золоті ворота, Києво-Печерська лавра, Національна філармонія, Оперний театр, Палац культури «Україна», Музей Великої Вітчизняної війни, Південний залізничний вокзал, навчально-лабораторний комплекс Національного медичного університету в м. Києві і  ще багато-багато інших об’єктів. Практичний досвід будівельника, Василь Васильович осмислює та підкріплює теоретичними дослідженнями. Зараз у Василя Васильовича з’явився час для навчання в аспірантурі.

Дев’ятого листопада 2023 року відбулась презентація програми експериментальних досліджень по дисертаційній роботі «Напружено-деформований стан в’язе-петльових вузлів каркасів багатоповерхових будівель», яка проходила в експериментальному корпусі ДП «Науково дослідний інститут будівельних конструкцій».

Експериментальні дослідження присвячені роботі нової конструкції стика ригеля та колони рамних каркасів. Ці стики являють собою частину великої програми досліджень нової конструкції попередньо-напружених рамних каркасів.

На презентації були присутні декан будівельного факультету професор Іванченко Г.М., заступник декана будівельного факультету, в.о. завідувача аспірантури та докторантури КНУБА, професор Максим’юк Ю.В., завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій, професор Журавський О.Д. та керівник дисертаційної роботи, доцент Доброхлоп М.І. Після презентації відбулась дискусія.

Василь Бачинський своїм прикладом доводить, що досвід і мудрість, накопичені впродовж багатьох років роботи, допомагає у  розв’язанні складних проблем і розвитку нових ідей.

Важливо пам’ятати, що наука відкрита для всіх, і люди можуть здійснювати важливі внески у науковий прогрес протягом усього свого життя.

В. Колякова, вчений секретар кафедри ЗБК