НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Навчаємось з Google! Підсумки за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти»

У червні 2023 року завершується дистанційне навчання для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти». Навчання організовано Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна та проводилось протягом 2022–2023 навчального року, щомісяця повторюючи програму з метою забезпечення участі всіх освітян.

Метою програми є формування цифрової компетентності педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти щодо використання можливостей цифрових інструментів Google у професійній діяльності, опрацювання переваг Google Workspace for Education, організації персонального інформаційного середовища викладача закладу освіти та застосування цифрових інструментів для організації ефективної взаємодії учасників освітнього процесу, в тому числі для дистанційного навчання.

Нагадаємо, до участі у першій навчальній сесії, яка розпочалась 25 липня 2022 року, подали заявки майже 40 тис. педагогічних працівників закладів освіти. Серед учасників першої сесії програми «Цифрові інструменти Google для освіти» 25 науково-педагогічних працівників Київського національного університету будівництва і архітектури успішно завершили навчання за базовим рівнем і одержали іменні сертифікати. Охочі продовжили навчання за середнім та поглибленим рівнями програми.

Базовий рівень програми передбачає роботу з мобільними пристроями, середній рівень – роботу з вебпереглядачем Google Chrome частково з мобільних пристроїв та частково з персонального комп’ютера, а вже поглиблений рівень передбачає роботу з Chromebook (ознайомленням із функціоналом та можливостями програмного забезпечення) або персональним комп’ютером, ноутбуком з операційною системою Chrome OS Flex.

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, компетенції кожного з яких підтверджені сертифікацією Google for Education, які протягом терміну навчання консультували, допомагали, супроводжували, щоб створити для учасників ситуацію успіху й забезпечити комфортні умови навчання!

Ось і минув навчальний рік… підбиваємо підсумки навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти». 116 науково-педагогічних працівників КНУБА успішно завершили навчання за базовим рівнем, опрацювали три модулі та успішно склали підсумкове тестування з одержанням сертифікатів на 30 академічних годин.

Значна кількість викладачів продовжили своє навчання на середньому та поглибленому рівнях освітньої програми.

Зауважимо, що в межах програми також проводяться додаткові тренінги та конференції, що спрямовані на поглиблення знань випускників програми та інформування спільноти про останні оновлення застосунків.

З 26 червня по 02 липня запрошуємо взяти участь у Тижні цифрових рішень Google for Education https://bit.ly/dlcgfe ! Це унікальна можливість поглибити свої знання та навички з використання цифрових інструментів Google для освіти.

Відділ сприяння індивідуального розвитку
Центру з питань забезпечення якості освіти КНУБА