Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ БАКАЛАВРСЬКИХ РОБІТ НА КАФЕДРІ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

26 червня 2023 року відбувся перший день захисту випускних бакалаврських робіт студентів, що навчаються за спеціальностями:   192 «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ», ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА “ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ”, а також 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».
Атестаційно-екзаменаційна комісія розглянула представлені дипломні проекти та заслухала доповіді випускників. Студенти в стислій презентації доповіли особливості їх проектних робіт та показали хороші знання, які здобули під час навчання.
Після доповіді студентів, члени комісії задавали багато питань по розділам, які були представлені в дипломних  проектах. Змістовні відповіді більшості студентів підтвердили відмінні знання та оцінки, що отримали студенти при вивченні окремих дисциплін.
На засіданні були заслухані зауваження рецензентів дипломних проектів та відповіді студентів на ці зауваження. Перед комісією виступили керівники дипломних проектів та охарактеризували своїх дипломників.  Члени атестаційної комісії отримали задоволення знаннями студентів, а дипломники оцінками, які отримали в результаті захисту. З восьми студентів – шестеро отримали оцінку “відмінно”.