НОВИНИ АПЦБіС

ОГОЛУШУЄ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ

ТЕМА конкурсного завдання:
ЖИТЛО МОЄЇ МРІЇ

УМОВИ виконання завдання: на форматі аркуша А3 чи А2, у будь-якій техніці, на площині (кольорова графіка із застосуванням олівців, лайнерів, фарби; колаж, аплікація з паперу/картону) або в об’ємі (макет, рельєфний колаж)
ЗМІСТ завдання: уявити та зобразити власноруч ескіз-ідею ЖИТЛОВОГО ПРОСТОРУ, квартира чи будинок – для себе, в майбутньому, або для улюбленого архітектора, творами якого надихаєтесь. До візуального матеріалу додати стислу пояснювальну записку (1 сторінка А4) з описом концепції.
 Роботу (якісне фото роботи у форматі .jpeg або .pdf) надсилати до 15 березня 2023 р. на e-mail: yezhova.oi@knuba.edu.ua
В листі вказати: ПІБ, населений пункт, навчальний заклад і клас.
Результати конкурсу буде оголошено 24 березня 2023 р. на сторінці кафедри АПЦБС
Лауреати конкурсу можуть зазначити свою участь у цьому конкурсі в мотиваційному листі при вступі в КНУБА.

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

В період з 14.11.2022р. по 21.12.2022р. у місті Любек (Німеччина) проведено

Міжнародна програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів освіти

«СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ЕЛЕКТРОННОГО КУРСУ НА ПЛАТФОРМІ MOODLE»

TECHNISCHE HOCHSCHULE LÜBECK (GERMANY).

Отримані загальні, ключові та професійні компетентності, відповідно до Програми, зокрема професійно-педагогічна, соціально-громадська, загальнокультурна, мовно-комунікативна, інформаційно-цифрова.

Вітаємо викладачів-учасників :

Брідня Ларіса Юрївна – доцент кафедри «Архітектурного проектування цивільних будівель і споруд»

Єжова Олександра Ігорівна – доцент кафедри «Архітектурного проектування цивільних будівель і споруд»

Ковальська Оксана Євгенівна – доцент кафедри «Архітектурного проектування цивільних будівель і споруд»

Кащенко Тетяна Олександрівна – доцент кафедри «Архітектурного проектування цивільних будівель і споруд»

Визначено переможців і призерів Steel Freedom 2022

3 грудня пройшов фінал студентського архітектурного конкурсу, в рамках якого були визначені кращі проєкти цього року. Цьогоріч в конкурсі прийняли участь студенти з 14 українських вишів, які розробили 89 проєктів відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь із застосуванням металевих несучих та огороджувальних конструкцій. В рамках фіналу 10 команд провели презентації своїх робіт перед провідними архітекторами та експертами в сфері проєктування і девелопменту України, які й визначили переможців конкурсу. Серед  переможців вітаємо студентів Київського національного університету будівництва та архітектури.

1 місце посіла команда I-227 під керівництвом студента кафедри Архітектурного Проектування Цивільних Будівель і Споруд Дмитра Боровика. Нагадаємо, що минулого року команда Дмитра також вийшла у фінал, але отримала друге місце. З кожним роком наші студенти набирають обертів і покращують свої професійні здібності. Склад команди Боровик Дмитро, Племянник Ростислав, Насінська Анастасія. Куратор – Андропова Ольга Володимирівна. Їх досягнення відзначила компанії ЛІРА САПР, і подарувала приз Річні ліценції на використання ПК ЛІРА САПР. Також команда отримала Приз від компанії AVG. Компанії AVR development запросила команду відвідати місто Львів та об’єкти компанії, де спеціалісти та автори реалізацій зможуть провести екскурсію та поділитися своїми практиками та технологіями, які застосовували під час будівництва.

3 місце зайняла команда нашого університету I-719 у складі Валявська Єлизавета, Губарець Ілля. Куратор – Іванченко Олена Володимирівна. (Київський національний університет будівництва та архітектури).  Також вони отримали Приз від компанії ЛІРА САПР Сертифікат  на проходження курсів від ЛІРА САПР.

Приз від GRAPHISOFT CENTER UKRAINE (офіційні комерційні ліцензії Archiсad, рекомендації на стажування до найбільших архітектурних компаній України – клієнтів GRAPHISOFT Center Ukraine, а також курси і навчання від світових архітекторів на порталі GRAPHISOFT Learn) та Приз від компанії Trimble Solution /  Tekla Structures / SketchUp (Річна підписка на SketchUp studio + сертифікат на навчальний онлайн Базовий курс “Основи роботи з Tekla Structures”  + приємні подарунки від Trimble)  отримала команда І-344 студенти Філіпчук Олександра, Клименко Олексій, Рибальченко Ганна. Куратор – Цюпин Євген Іванович (Київський національний університет будівництва та архітектури)

Партнер конкурсу, компанія Метіпол відмітила команду у номінації “найоригінальніше використання металу із полімерним покриттям для оформлення фасаду будівлі” та подарувала цінні книжки для архітекторів команді I-592 Тарасюк Анастасія, Москаленко Мія, Пімченко Ярослав. Куратор – Андропова Ольга Володимирівна. Компанія DC Evolution також відмітила проект цієї команди. (Київський національний університет будівництва та архітектури)

Приз від компанії AVG отримала команда I-125 Власенко Наталія. Куратор – Пекер Аркадій Йосипович (Київський національний університет будівництва та архітектури)

7 грудня, 2022

Приз від компанії AVR development –команди студентів запрошуються відвідати місто Львів та об’єкти компанії, де спеціалісти та автори реалізацій зможуть провести екскурсію та поділитися своїми практиками та технологіями, які застосовували під час будівництва. Команда I-255 Бусел Ангеліна, Криворучко Богдан. Куратор – Пантюхов Олег Миколайович (Київський національний університет будівництва та архітектури).

За результатами онлайн-голосування, в якому взяли учать близько 4000 користувачів, був визначений  переможець в номінації “Приз глядацьких симпатій”. I-651 Мартинович Назарій, Тихолоз Олександр (Київський національний університет будівництва та архітектури).

Follow by Email