НОВИНИ кафедри АК

18.03.24

Аспірантський семінар

Засідання кафедри

31.01.24

19.01.24

Річниця Підгорного О.Л.

Підгорний Олексій Леонтійович

Вже рік, як перестало битися серце нашого вчителя, видатного українського вченого та педагога, Заслуженого діяча науки та техніки України, доктора технічних наук, професора ПІДГОРНОГО Олексія Леонтійовича.

 

О.Л. Підгорний народився 30 березня 1929 року в с. Чечеліївка, Петровського району Кіровоградської області. В 1947 році поступив, а в 1953 р. закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту. До 1956 року навчався в аспірантурі при кафедрі нарисної геометрії і креслення КІБІ, після чого працював на тій же кафедрі. З 1971 до 2009 року – завідувач кафедри архітектурних конструкцій КІБІ (КНУБА), з 2009 року – професор кафедри. Підготував 44 кандидата та 6 докторів наук.

Член спілки архітекторів України з 1975 року. Дійсний член Української академії архітектури та Академії будівництва України. Член міжнародного товариства геометрів і графіків (ISGG). Віце-президент Української асоціації з прикладної геометрії (УАПГ). Нагороджений Орденом «За заслуги» третього ступеня, двома медалями та знаками «Винахідник СРСР», «Відмінник освіти України». В 1996 році проф. Підгорного О.Л. удостоєно почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

23.03.23

Попередній слайд
Наступний слайд
доц. Буравченко В.С. приймав участь у:
 
 
Організатори заходу: Департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, EXARC и Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник
Тривалість: 2 дн.
Доступно всім · Все в сети Facebook и вне ее
Living History and Experimental Archaeology Conference
Шановні колеги!
Кам’янець-Подільський музей під егідою асоціації @EXARC за співпраці ГО “Чорна Галич” за сприянням Департаменту гуманітарної політики Кам`янець-Подільської міської ради проводить першу міжнародну науково-практичну конференцію «Жива історія та експериментальна археологія».
Мета конференції:
Вивчення та поширення в Україні досвіду у галузі експериментальної археології, живої історії, а також застосування цього досвіду в музейній, туристичній та інших галузях.
Напрями роботи конференції:
1. Експериментальна археологія;
2. Досвід відтворення давніх ремесел та технологій, предметів матеріальної культури;
3. Співпраця музеїв та заповідників України з громадськими організаціями та об’єднаннями що працюють в темі експериментальної археології й реенекменту* тощо;
4. Проведення на базі музеїв заходів з живої історії;
5. Історична кухня;
6. Використання в туристичній діяльності об’єктів фортифікації, пам’яток археології та іншого.
Мови конференції: українська, польська, англійська.
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux