Новини кафедри АК

Вийшов з друку навчальний посібник “Одноквартирний житловий будинок” авторів Г. В. Гетун, А. С. Буравченко і В. І. Скочко об’ємом 182 с. В навчальному посібнику висвітлено класифікацію житлових будинків та основні вимоги до них. Розглянуто об’ємно-планувальні рішення одноквартирних житлових будинків. Наведено конструктивні рішення житлових будинків, а саме фундаменти, стіни, перекриття, покриття, покрівлі та сходи. Представлені рекомендації до виконання креслень та приклади виконання проєкту одноквартирного житлового будинку. Містить велику кількість ілюстрацій архітектурних і конструктивних рішень малоповерхових одноквартирних житлових будинків, будівельних конструкцій з дрібнорозмірних елементів та архітектурно-конструктивних елементів і вузлів. Посібник призначений для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» усіх форм навчання. Десять примірників навчального посібника наявні в бібліотеці КНУБА. З електронною версією навчального посібника можна ознайомитися на сайті бібліотеки КНУБА діяльності.

25.10.23

04 – 11 січня 2024 року в м. Хайдусобосло (Угорщина) професор кафедри архітектурних конструкцій Гетун Галина В’ячеславівна взяла участь у ХVІІІ Міжнародній науковій конференції “Наука та освіта”. Вона виступила з доповіддю “ОБ’ЄМНО-ПЛАНУВАЛЬНІ ТА КОНСТРУКТИВНІ РІШЕННЯ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ”  в секції проблем будівництва і архітектури. Стаття буде опублікована в збірнику праць “Наука та освіта” дизайнерській діяльності.

25.10.23

Попередній слайд
Наступний слайд

25 жовтня 2023 року доцентом кафедри архітектурних конструкцій КНУБА, Чирвою Т.Л.,згідно учбової програми дисципліни «Конструкції інтер’єрів»,  було організовано та проведено зустріч студентів 4 курсу спеціальності 022 «Дизайн» з представниками компанії ITUM.

ITUM  — виробник будівельних матеріалів із керамограніту, офіційний дилер всесвітньо відомих виробників сучасних гідроізоляційних матеріалів. Родзинкою фірми є робота саме з максі-форматним керамогранітом. Керівний склад товариства провів захоплюючу екскурсію виставковими приміщеннями та ознайомив студентів з різноманіттям форматів, текстур та поверхонь максі-форматного керамограніту, розповів про нагальні проблеми ведення бізнесу в сучасних умовах.

Студенти виявили неабиякий інтерес та зацікавленість в ході зустрічі, отримали багато корисної інформації, яка неодмінно стане в нагоді в подальшій професійній дизайнерській діяльності.

07.11.23

Попередній слайд
Наступний слайд

07.11.2023 проведено онлайн-урок з дисципліни “Метеорологія і кліматологія” для студентів спеціальностей ЕК та ТЗНС з метеорологами станції Вернадський.

Захист дисертацій на кафедрі

Playlist