НОВИНИ КНУБА

Новорічні дива для малюків

27 грудня в рамках благодійної  акції «Подаруй дитині радість» до Дня Святого Миколая та Новорічних свят студенти факультету автоматизації і інформаційних технологій Київського національного університету будівництва і архітектури відвідали дитяче відділення Національного інституту раку. Привітали маленьких пацієнтів зі святами та передали діткам закладу подарунки з вітальними листівками від Ректора Петра Кулікова з Новим Роком та Різдвом Христовим, дитячі іграшки, солодощі, дитячу літературу та розвиваючі ігри.

Хочеться висловити подяку студентам, викладачам факультету автоматизації і інформаційних технологій за організацію та можливість проводити акції, дарувати діткам, які наразі хворіють, надію та віру в дива. Особлива подяка – Благодійній організації «Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям «Краб», заснованій батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку, а саме – Лавренюк Ларисі Миколаївні.

Хай сьогодні й кожен наступний день спільними нашими зусиллями змінює дитячий світ на краще та дарує надію і віру в життя! Вітаємо всіх із прийдешніми святами, здоров’я, добробуту, сімейного затишку Вам і Вашим рідним!

Оксана Бєлозьорова

Завідуюча відділу

з організації виховної роботи

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram