Новини,  НОВИНИ КНУБА

Привітання ректора з Новим роком!

За кілька днів настане 2023 рік. А Новий рік завжди асоціюється з новими можливостями та перспективами, але не знаючи старих досягнень, складно будувати нові. Тому ми хочемо підбити деякі підсумки, розповісти про власні досягнення. Попри складні часи, університет продовжує працювати. Ми виконали програму набору абітурієнтів в повному обсязі. Студенти навчаються. Всі викладачі на 100 відсотків в строю. Господарники борються з віяльними відключеннями світла. Пункти незламності відкрито в кожному гуртожитку. Ми продовжуємо важливу для країни роботу – готуємо нові кадри для будівельної галузі України.

Гадаю, що рік наступний буде не набагато легшим, ніж нинішній. Однак ми сподіваємося, що і в 2023 році ми зможемо виконати набір студентів попри технічні проблеми. І продовжити свою роботу. А ще сподіваємося на нашу Перемогу!

Шановні друзі! Хочу привітати вас із новим 2023 роком, з Різдвом Христовим і побажати  мирного неба!

Цей Новий рік ми відзначатимемо, на відміну від попередніх, без святкових салютів та гучного сміху. Головні ялинки міст нагадують нам про війну, але вони все одно залишаються святковими. І головне – ми віримо, що наступного року нас на свято збере радість відновлення мирного життя в країні! Зі святом вас!

Ректор КНУБА                             Петро Куліков