НОВИНИ КНУБА

Оголошення

Шановні читачі сайту КНУБА!

У наших офіційних соцмереж вже більше ніж місяць є нова розпорядниця – Турковська Олена Борисівна. Вона – наша випускниця, закінчила будівельно-технологічний факультет КНУБА за спеціальністю інженер-будівельник, технолог, аспірантуру на кафедрі економіки. Написала дисертацію на тему “Конкурентоспроможність будівельної фірми в умовах ринкових відносин”. Потім здобувала досвід у будівельно-комерційній організації. Згодом повернулась до КНУБА, на кафедру опору матеріалів, де працює вже багато років.

За час її роботи на сайті контент наших сторінок отримав нове дихання. Підписників побільшало. Це дуже хороший знак, однак підписників багато не буває. Тому наша господиня соцмереж вирішила звернутися до вас із запрошенням приєднатися до справи створення позитивного іміджу КНУБА.

Інформаційний центр

Доброго дня. Мене звати Олена.  Я SMM (Social Media Marketing) адміністратор. Тобто займаюсь розміщенням  інформації в соціальних мережах на офіційних сторінках КНУБА: Фейсбук, Телеграм, Інстаграм.

Як більшість наших підписників свого часу я закінчила один з факультетів нашого вишу. І тепер хочу, щоб про КНУБА більше знали, тому що тут працюють і навчаються дуже талановиті та обдаровані особистості. А професії, які можна тут отримати, дуже необхідні на ринку праці.

Шановні друзі! Запрошую вас до співпраці. Давайте спільно зробимо сторінки соціальних мереж КНУБА цікавішими! Я, чекаю від вас матеріали, які на ваш погляд можуть бути корисними та цікавими нашим читачам, майбутнім абітурієнтам, студентам та колишнім випускникам КНУБА. Тобто, ці матеріали повинні мати відношення до нашого вишу або до професії будівельника.

Краща публікація місяця за вашими матеріалами, буде відмічена найбільшою кількістю вподобань наших підписників. Буде названий переможець, він отримає заохочувальний приз від КНУБА.

 З нетерпінням чекаю на ваші пропозиції щодо тематики майбутніх рубрик та публікацій на сторінках КНУБА та матеріали до них!

Надсилайте ваші тексти, фото або відео з приміткою: для Фейсбук, для Телеграм, для Інстаграм (з урахуванням специфіки кожної соціальної мережі) на:

електронну адресу                   smm@knuba.edu.ua;

пошта телеграм                        @Smm_knuba;

     Олена Турковська, SMM адміністратор

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram