Новини,  НОВИНИ КНУБА

Оголошується творчий конкурс для абітурієнтів першого бакалаврського рівня за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» (2024)

КАФЕДРА НГ та ІГ КНУБА ОГОЛОШУЄ ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ПЕРШОГО БАКАЛАВРСЬКОГО РІВНЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 191 «АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ» (2024)

4 БЕРЕЗНЯ, 2024

Кафедра нарисної геометрії та інженерної графіки КНУБА оголошує ТВОРЧИЙ КОНКУРС ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ першого бакалаврського рівня за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування»

✅  МЕТА конкурсу:

– позитивні емоції в наш буремний час;

– виявлення та підтримка талановитих абітурієнтів;

– ознайомлення учасників конкурсу з технологією виготовлення листівки;

– знайомство з інструментами, матеріалами та різноманітним приладдям яке може знадобитись під час опанування майбутньої спеціальності або для виготовлення листівки із художніми особливостями;

– розвинути художню уяву, творчі здібності тощо;

– навчити абітурієнтів дотримуватись правил безпечної праці, організації робочого місця під час виготовлення листівки;

– допомогти абітурієнтам продемонструвати свою охайність, цілеспрямованість, працелюбність та естетичний смак.

✅  УЧАСНИКИ: молодь, яка планує вступати на архітектурний факультет КНУБА; абітурієнти архітектурного факультету; всі бажаючі, які планують опанувати спеціальність «Архітектура»

✅  ДАТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ: з 04 березня 2024 року по 30 квітня 2024 року

✅  ТЕМА конкурсного завдання: ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ’ЄМНОЇ ЛИСТІВКИ «З ПЛОЩИНИ У ПРОСТІР» присвяченої тематиці «Будівництво та архітектура».

✅  УМОВИ ТА ТЕХНІКА виконання завдання: на форматі аркуша А4 необхідно виконати листівку, прикрашену об’ємними елементами; техніка виконання – довільна: чорно-біла або кольорова графіка із застосуванням олівців, лайнерів, фарби; колаж, аплікація з паперу/картону тощо. Перевага буде надаватись листівкам, виконаним у техніці Поп-ап. Роботу можна виконати на картоні. Розмір готової листівки (в складеному вигляді) – формат А5.

✅  ІНСТРУМЕНТИ ТА МАТЕРІАЛИ, необхідні для виготовлення листівки: канцелярський ніж; кольоровий картон; папір; ножиці; лінійка; клей-олівець; кольоровий папір; клей; двосторонній скоч; декоративні прикраси; фантазія абітурієнта

✅  ЗМІСТ конкурсного завдання: розробити й створити власноруч об’ємну листівку «З площини у простір» присвячену тематиці «Будівництво та архітектура». До готового виробу додати пояснювальну записку (min 1 сторінка А4) з описом концепції й обґрунтуваннями обраного сюжету

✅ ГАСЛО конкурсу: у нашій свідомості Всесвіт здається нескінченним. Але за допомогою геометрії ми можемо розглянути різні тривимірні форми, які пропонують альтернативу звичайному нескінченному простору. Архітектура – це дзеркало свого часу. Вона поєднує матеріальне і чуттєве, відображаючи нас самих, нашу культуру і наші традиції, говорить про те, як ми бачимо світ і як ми бачимо себе

Готові конкурсні роботи (пояснювальні записки та фото листівки) необхідно надіслати на e-mail: botvinovska.si@knuba.edu.ua у форматі .jpg та .docx до 30.04.2024 р.

Також, Листівку необхідно до 15.05.2024 р. надіслати поштою, в готовому вигляді, на адресу університету: Київ-37, 03037, м. Київ, проспект Повітряних сил України, 31, Кафедра нарисної геометрії та інженерної графіки

✅  ВКАЗАТИ: ПІБ учасника конкурсу, населений пункт, навчальний заклад

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сторінці кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки КНУБА https://www.knuba.edu.ua/faculties/arh/kafedri-arh/kafedra-ngtig/, сторінці архітектурного факультету https://www.knuba.edu.ua/category/news-arh/ та в соціальних мережах КНУБА

Переможцям конкурсу буде запропоновано особисту консультацію щодо підготовки до вступного творчого випробування з «Креслення-графіки»