![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/eqaujcrsk93s0ogpupp4jqmtcrv5ipwruhk9h6ma.jpg)
Вітаємо!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo.jpg)
Шановний Петре Мусійовичу!
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів, здобути шану та повагу серед колег та студентства.
Бути керівником такого складного і потужного комплексу як університет – це надзвичайно важка та відповідальна праця, яка вимагає відданості обраній справі. Це – своєрідне мистецтво, воно поєднує у собі розуміння усіх процесів, які відбуваються у державі, мудрість і послідовність у справі виховання молодого покоління, вміння ефективно комунікувати з колегами і партнерами. Це – виважені рішення, добрі поради та взаємна підтримка.
Нехай Ваш шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань!
Успіхів Вам у всьому задуманому та нових плідних здобутків!
Колектив КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Маєвська-Олександра-чемп-Києва-2022-500x380.jpg)
Вітаємо наших спортсменок
7 Листопада, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Команда-КНУБА-1-500x380.png)
Студенти КНУБа – срібні призери VIІІ Міжнародної студентської Олімпіади
22 Листопада, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/antonina-savchenko-500x380.jpg)