Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ ІНЖЕНЕРНА ГІДРАВЛІКА  – 2023

Наприкінці травня 2023 р. на кафедрі водопостачання та водовідведення було проведено олімпіаду з дисципліни  ІНЖЕНЕРНА ГІДРАВЛІКА  серед студентів  2-го  курсу  ФІСЕ.
Конкурсні завдання базувалися на темах по дослідженню  руху  рідини  у  відкритих  руслах і напірних трубопроводах. Учать в олімпіаді цього року взяли студенти спеціальності   “Водопостачання та водовідведення ”.
Щорічні олімпіади з інженерної гідравліки дозволяють студентам продемонструвати нестандартне мислення у підходах до вирішення конкретних проблем.
Перше  місце поділили  студентки 2-го курсу ВВ-21 Тетяна Толмачова та Вероніка Барладіна, які набрали однакову суму балів.
На другому  місці  – студент  Богдан Кострич.
Журі олімпіади у складі доцентів Павлова Є.І. і Гіжі О.О. щиро вітають переможців олімпіади та бажають всім подальших успіхів у навчанні!
К.т.н., доцент кафедри “Водопостачання та водовідведення”  Гіжа О.О.