![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_0-2.jpg)
Олімпіада з технічної механіки рідини і газу – 2022
У грудні 2022 р. на кафедрі водопостачання та водовідведення було проведено олімпіаду з дисципліни Технічна механіка рідини і газу серед студентів 2-го курсу ФІСЕ.
Цього року в олімпіаді взяли учать студенти спеціальностей “Водопостачання та водовідведення”, “Теплогазопостачання та вентиляція” , “Гідротехнічне будівництво”. Загалом змагалися 17 студентів.
Слід відмітити, що щорічні олімпіади з ТМРГ дають змогу студентам спробувати свої сили у розв’язанні гідравлічних задач, продемонструвати нестандартне мислення у підходах до вирішення конкретних проблем.
Традиційно конкурсні завдання включали у себе задачі на гідростатику, гідродинаміку, розрахунки руху рідини у напірних трубопроводах.
Студентам було запропоновано 3 задачі, які треба було розв’язати самостійно на протязі однієї пари.
Після перевірки завдань було оголошено підсумки олімпіади:
Перше і друге місця поділили 2 студенти групи ВВ-21 Денисенко Олексій та Барладіна Вероніка, які набрали однакову кількість балів.
На третьому місці – студентка групи ВВ-21 Толмачова Тетяна.
Викладачі кафедри доценти Гіжа О.О., Копаниця Ю.Д. і Павлов Є.І. щиро вітають переможців олімпіади та бажають всім студентам подальших успіхів у навчанні.
Голова оргкомітету олімпіади доцент Гіжа О.О.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_1-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_2-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_3-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_4-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_5-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_6-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_7-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_8-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_9-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_Giza_09122022_10_10-1.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/golovne-foto-3.jpg)
КНУБА на Міжнародній будівельній виставці KyivBuild Ukraine – 2023
18 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-20_09-05-10-500x380.jpg)
Стейкхолдер та викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці, канд. техн. наук Сатін Ігор взяв участь у діалоговому майданчику щодо управління відходами разом з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури, за підтримки Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, який відбувся 17 жовтня 2023 року в рамках виставки КОМУНТЕХ-2023.
20 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-20_23-02-08-2-500x332.jpg)