Новини,  НОВИНИ КНУБА

Осінні барви Умані

У рамках історико-просвітницького проекту “Україна, якою ми пишаємося” 9 жовтня відбувся пізнавально-екскурсійний  захід для студентів та  викладачів  архітектурного факультету спеціальності ландшафтна та туристично-рекреаційна архітектура історичними, культурними, архітектурно-мистецькими пам’ятками та ландшафтними парками міста Умань.

Екскурсію та зустріч проводив професор, відомий громадський та політичний діяч, ініціатор акції «7 чудес України» Микола Томенко. Подорож розпочалась з головної окраси міста, а саме Національного дендрологічного парку «Софіївка». Нас гостинно та тепло зустрів директор Володимир Гробовий побажав неймовірних вражень і емоцій, приємної прогулянки мальовничими краєвидами заповідника та передав слово своїй колезі Галині Никитюк, яка провела неймовірно цікаву прогулянку красивими куточками, парковим місткам, показавши античні скульптури й витвори паркового мистецтва. Ми побачили композицію води, землі, каменів, рослин, архітектурних споруд і скульптур паркової зони, насолодилися чудовими краєвидами каньйону, милувалися осінньою красою екзотичних та місцевих чагарників та дерев, звичайно, відвідали безліч фонтанів, озер, грот, скель, алей та альтанок, які є головною особливістю парку.

Продовженням нашої подорожі славетним містом Умань була екскурсія містом. Але безліч особливих вражень та незабутніх спогадів залишилось після відвідування парку “Нова Софіївка” – це єдиний фентезі парк  де гармонійно поєднано природні об’єкти, елементи світових культур і сучасних арт-інсталяцій, що робить парк особливим та неповторним, поєднання японської культури – сад з озером, альтанки, сад каменів, різноманітні насадження дерев, кущів та квітучих рослин, українська садиба з символічною атрибутикою, ігрові майданчики, мініатюрні будинки, скульптури самураї, ніндзі та казкові персонажі.

 Хочеться висловити  слова вдячності за допомогу в організації та проведенні заходу Ректору Петру Кулікову, першому проректору Денису Чернишеву, проректорам Андрію Шпакову та Олександру Хоменко, директору студентської їдальні Жанні Мирончук, водію Івану Кіщаку, адміністрації Національного дендрологічного парку «Софіївка», а саме – директору  Володимиру Гробовому та екскурсоводу Галині Никитюк, а також професору, відомому громадському та політичному діячу Миколі Томенку за підтримку, організацію, цікаві й пізнавальні заходи для наших студентів і викладачів, які надихають та залишають надовго яскраві емоції, приємні моменти та спогади.

Оксана Бєлозьорова

Завідувачка відділу

з організації виховної роботи

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram