Новини,  НОВИНИ КНУБА

Збірна КНУБА з футболу здобула перемогу з рекордним для себе рахунком

9 жовтня відбувся третій тур XXV Чемпіонату міста Києва серед студентських команд закладів вищої освіти. О 15:00 на стадіоні КНУБА зустрілися збірні Київського національного університету будівництва і архітектури та Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Підтримати свою команду, попри холодну осінню погоду, прийшли студенти та ректор КНУБА Петро Куліков.

З перших же хвилин господарі взяли м’яч під свій контроль. Відкрити рахунок вдалося вже на другій хвилині – відзначився Олег Касьянов. Не встигли ще гості оговтатися після пропущеного голу, як арбітр за дві хвилини призначив 11-метровий у їх ворота. Право пробити одноголосно вирішили віддати новачку команди Дмитру Снісару – і той не схибив, 2:0. Ще за п’ять хвилин Даниїл Коваленко з лінії воротарського майданчика замкнув чудову передачу від Глєба Венгера.

Після третього забитого голу питання переможця матчу фактично було вирішене, тож “будівельники” стали менш активно йти вперед, зосередившись на контролі м’яча та погашенні на ранніх стадіях спроб “шевченківців” відігратися. Після багатьох невдалих спроб гостей створити щось небезпечне біля воріт Дениса Роздобудька, вони втратили віру в себе та повністю віддали ініціативу. Скориставшись цим, збірна КНУБА провела ще чотири м’ячі, авторами яких стали Венгер, Снісар і двічі Касьянов, після того, як Ворона та Філіпчук віддавали йому вже на пусті ворота.

У перерві Євген Арановський зробив усі сім замін, залишивши на полі з основного складу лише Снісара, Бруя, Венгера та Касьянова. І, як виявилося, недаремно: троє останніх відзначилися у другому таймі ще по разу, довівши рахунок до двозначного. Гравці КНУ наприкінці зустрічі мали нагоду забити гол престижу — Даніель Рабочий після сольного проходу лівим напівфлангом вийшов віч-на-віч з голкіпером, але пробив трішки вище ближньої дев’ятки.

10:0 — більш ніж впевнена перемога команди КНУБА, яку в наступному турі чекає непростий виїзд до чинних чемпіонів з НУБІПУ.