PhD 08.191 Архітектура та містобудування

Спеціалізована вчена рада PhD 08.191 створена згідно наказу ректора Київського національного університету будівництва і архітектури № 70/65/25 від 02.04.2025 на підставі рішення Вченої ради КНУБА № 31 від 28 березня 2025 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Окасси Муеле Седела Соувера на тему «Особливості архітектурно-планувальної організації торгово-розважальних центрів в кліматичних умовах Республіки Конго» з галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»  за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування»

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: 03.06.2025 об 10:00

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Посилання на онлайн трансляцію: https://us02web.zoom.us/j/89187427368?pwd=7HQDtCrqhzSfGRFHaVVpTuDybOyT1o.1

Голова разової спеціалізованої ради:

              КОВАЛЬСЬКА Гелена Леонідівна, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри теорії архітектури і архітектурного проектування Київського національного університету будівництва і архітектури.

Рецензенти:

              ТОВБИЧ Валерій Васильович, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри інформаційних технологій в архітектурі Київського національного університету будівництва і архітектури;

              ДОРОХІНА Ганна Ігорівна, кандидат архітектури, доцент кафедри теорії архітектури і архітектурного проектування Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

              ЖОВКВА Ольга Іванівна, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри архітектури та просторового планування факультету наземних споруд і аеродромів Національного авіаційного університету;

              ДМИТРЕНКО Андрій Юрійович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри архітектури будівель та дизайну Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Науковий керівник: ХАРАБОРСЬКА Юлія Олександрівна, кан.архітектури, доц

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Висновок наукового керівника

Дисертація

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису

Анотація

Відгук офіційного опонента к.т.н., доц. Дмитренко А. на дисертаційну роботу Окасси Муеле Седел Соувер

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису,

Рецензія офіційного рецензента д.арх. Товбич В. на дисертаційну роботу Окасси Муеле Седел Соувер

Протокол створеня кваліфікованого електронного підпису

Відгук офіційного опонента д.арх, Жовкви О. на дисертаційну роботу Окасси Муеле Седел Соувер

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису

Рецензія офіційного рецензента Дорохіної Г. на дисертаційну роботу Окасси Муеле Седел Соувер

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису

Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії

Відеозахист дисертації

Translate »