НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Підручник КНУБА отримав престижну міжнародну нагороду

У першому Чемпіонаті світу з Науки, Освіти та Мистецтва 2024 року, який пройшов у Римі, організованому всесвітньо відомими вченими  – Нобелівськими Лауреатами – на чолі з легендарним Мухамедом Ель Барадеєм (колишнім Генеральним директором МАГАТЕ), взяла участь команда співавторів підручника (кращого видання 2023 року в номінації “Підручники” на конкурсі Академії Вищої освіти України), випускників, працівників, і вчених Київського національного університету будівництва і архітектури та Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженка, серед яких:  Савенко В.І., Курок О.І., Куліков П.М., Бондаренко М.І., Виноградов В.В. Подавши на конкурс для участі в Чемпіонаті підручник “Організація, планування і управління в будівництві” (присвячений нашим Вчителям і пам`яті О.М. Лівінського), став Срібним призером Чемпіонату 2024 року.