Новини,  НОВИНИ КНУБА

Студенти КНУБА вийшли у фінал конкурсу «Відродження та інноваційний розвиток України»

Назва концепції: «Використання технології 3D-друку, як запорука інноваційної відбудови країни в післявоєнний період та посилення циркулярного використання відходів будівництва».

Проєкт використання відходів промисловості для будівництва різноманітних споруд з допомогою технології 3D- будівельного друку пропонують учасники наукового конкурсу наукових проєктних концепцій “Відродження та інноваційний розвиток України” від Ukraine Reconstruction Fund та Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України – студенти Київського національного університету будівництва та архітектури Валерія Довженко (архітектурний факультет), Ян Корміліцин (будівельно-технологічний факультет), Владислав Булатов(архітектурний факультет), Віталій Терещенко (факультет урбаністики та просторового планування) та Альона Кононенко (будівельний факультет). Науковий консультант – д.е.н., професор  кафедри менеджменту в будівництві Ірина Івахненко.

Наукова новизна проєкту полягає у застосуванні технології 3D-друку для післявоєнної відбудови України, зокрема – створенні будівельної суміші для 3D-будівельного принтеру, в основі якої лежать шлаки та продукти вторинної переробки будівельних матеріалів.

КОМІСІЯ КОНКУРСУ НАУКОВИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ПРОЄКТНИХ КОНЦЕПЦІЙ «ВІДРОДЖЕННЯ ТА ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ» ВИЗНАЧИЛА 14 ФІНАЛІСТІВ

Комісія конкурсу наукових проєктних концепцій «Відродження та інноваційний розвиток України» визначила 14 фіналістів серед поданих впродовж жовтня 2023 р. – березня 2024 р.

Перелік фіналістів наведено в алфавітному порядку наведено на сайті Ukraine Reconstruction Fund: https://ukrainereconstructionfund.org/uk/%d0%ba%d0%be%d0%bc%d1%96%d1%81%d1%96%d1%8f-%d0%b2%d0%b8%d0%b7%d0%bd%d0%b0%d1%87%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d1%84%d1%96%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d1%96%d1%81%d1%82%d1%96%d0%b2-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80/