НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Підсумки навчального року будівельного факультету

Промайнув ще один навчальний рік. Час підбивати підсумки. Дякуємо за плідну співпрацю мудрим викладачам Будівельного факультету КНУБА та нашим завзятим студентам.

Попрацювали добре. За результатами літньої сесії 75 студентів будуть отримувати підвищену академічну стипендію. Поза навчанням активність студентів увінчана перемогою на культурному фронті – перше місце в «Битві факультетів» нашого університету. Додаткові до рейтингових балів здобули наші спортсмени, які посіли призові місця на міжнародних, всеукраїнських та міських змаганнях, універсіадах, кубках та чемпіонатах з тхеквондо, боксу та ігрових видів спорту. Когорта молодих студентів-науковців продемонструвала свій хист на науково-практичних конференціях в Києві, Дніпрі та Дрогобичі й опублікувала свої перші дослідження.

У грудні дипломи отримали 117 магістрів та 31 бакалавр. В червні захистили кваліфікаційну роботу 187 бакалаврів. Серед них відмінники, які мають дипломи вищого ґатунку – з відзнакою. Їхні імена занесені до Книги Пошани факультету. До Книги Пошани університету наказом ректора занесені імена двох наших магістрів-науковців, які захистилися в травні цього року. Колектив факультету пишається своїми випускниками! Їхнє студентське життя було екстремальним, адже навчання проходило в складний час для України. Але кожен студент усвідомлював, що працює на своєму місці зараз для того, щоб відбудовувати нашу УКРАЇНУ.

Бажаю усім випускникам 2023 року вступити до магістратури та професійно зростати заради майбутнього. Відбудуємо Україну разом!

Григорій ІВАНЧЕНКО, декан  будівельного факультету