НОВИНИ ФІСЕ

Пишаємося! Завідуючий кафедри ТГПіВ Предун Костянтин Миронович отримав вчене звання Професора!

Ректор КНУБА Петро Мусійович Куліков 3 лютого  2023 року на засіданні Вченої Ради вручив завідувачу кафедри теплогазопостачання і вентиляції Предуну Костянтину Мироновичу атестат Професора.

Колектив кафедри теплогазопостачання і вентиляції щиро вітає Костянтина Мироновича з отриманням вченого звання Професора! Пишаємося, що така талановита людина очолює колектив нашої кафедри та веде нас до наукових Перемог!

Асистент кафедри теплогазопостачання і вентиляції Дар’я ВАКУЛЕНКО