НОВИНИ ФІСЕ

Побачила світ відеоекскурсія лабораторією тепломасообміну в «зелених конструкціях» кафедри ТГПВ ФІСЕ

03 листопада 2023 р. побачила світ відеоекскурсія лабораторією тепломасообміну в «зелених конструкціях» кафедри теплогазопостачання і вентиляції ФІСЕ на Youtube-каналі «Наукові зустрічі» за участю професора кафедри, д.т.н., проф. Віктора Мілейковського в рамках міжкафедрального прикладного дослідження з держбюджетним фінансуванням «Створення перспективних технологій формування безпечного середовища будівель поєднанням “зелених конструкцій”, фітодизайну та інженерних систем». На екскурсії було наживо показано унікальний експеримент щодо поглинання вуглекислого газу та інших шкідливих домішок у повітрі хлорофітумом у газообмінній камері, розробленій у КНУБА. На екскурсії Ви побачите, як рослини впливають на внутрішнє повітряне середовище та як це можна лабораторно дослідити. Відвідати відеоекскурсію Ви зможете за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=TlKidXfbEGo, а задати питання за електронними адресами: mileikovskyi@gmail.com, mileikovskyi.vo@knuba.edu.ua або в коментарях до відео.

Віктор МІЛЕЙКОВСЬКИЙ