НОВИНИ КНУБА

Найкращим співробітникам КНУБА вручено подяки

Як правило, успішними стають установи, де працюють компетентні працівники. Тоді навіть у складних умовах підприємство за короткий час перетворюється на прибуткове.

На засідання ректорату КНУБА напередодні нового року  крім поточних питань відзначали найкращих співробітників.  Серед них – декан архітектурного факультету Олександр Кащенко, головний бухгалтер  Ганна Петренко, начальник планово-фінансового відділу Лариса Довгуля, помічник ректора Ольга Денисюк та  начальник управління  з організаційно- адміністративних питань та внутрішнього контролю, аудиту і безпеки КНУБА Вячеслав Сученко. За вагомий особистий внесок в розвиток університету  кожному  з них  було вручено подяку.  Вітаємо колег  і бажаємо нових виробничих успіхів!

Прес-служба КНУБА