НОВИНИ КНУБА

Звернення до читачів газети університету «Архітектура  та Будівництво»

Шановні читачі газети: викладачі, студенти, співробітники КНУБА!

У році 2022 через війну Росії проти України наша газета в паперовому вигляді не виходила. Було надруковано чотири окремих публікацій під великим заголовком «Архітектура та Будівництво» під номерами: 04.2022; 04.2022; 05.2022; 06.2022.  (квітень(2), травень, червень). Перші матеріали в квітні розповідали про 60-ліття нашої студентської «А+Б». У ній було звернуто увагу на те, що наша газета всі шість десятків літ виходила у світ без жодної зупинки (04.2022).

У квітневій газеті (04.2022) було звернуто увагу читачів, що наша країна не сидить, склавши руки, її основне завдання зберегти освітню мережу України. І  майбутнім будівельникам за словами президента України: «треба не просто відбудувати, а створити нову Україну!»

В травні професор університету Михайло Кузьмич Сукач подав до газети історію своїх переживань, які були пов’язані зі спасінням онуків з Ірпеня в перші дні війни (05.2022): «Вцілілі та нескорені».

Одному з ректорів Миколі Дмитровичу  Плєхову  – директору  нашого навчального закладу (1948-1955) виповнилося б 120 років. Газета розповідала про його творчу та навчальну діяльність в номері (06.2022).

Ці матеріали можна прочитати на старому сайті університету. Зайти можна так: (old.knuba.edu.ua – Про КНУБА – Адміністративні підрозділи – газета КНУБА).

Тепер «Архітектура та Будівництво» розміщатиме матеріали на новому сайті. Відкривають його на  головній сторінці за кнопкою Газета А+Б .

Перед початком друкування газети «А+Б» на новому сайті хочу подякувати кафедрі машин і обладнання технологічних процесів на чолі із завідуючим, д.т.н., професором І.І.Назаренком за допомогу в оволодінні новим сайтом університету. Навчав редакцію справлятися з програмою “Elementor”  доцент кафедри МОТЛ  Євген Олександрович Міщук. Дуже дякуємо!

З повагою, Ірина Геращенкова,

редактор