ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Профорієнтаційна робота кафедри інформаційних технологій проектування та прикладної математики має декілька пріоритетних завдань:

  • проведення рекламно-агітаційних та професійно-орієнтованих заходів у загальноосвітніх навчальних закладах, училищах, технікумах, коледжах м. Києва та інших населених пунктів України;
  • участь у проведенні Днів відкритих дверей, виставок, конкурсів, ярмарок, презентацій;
  • співробітництво з організаціями, установами, підприємствами, навчальними закладами.

При проведенні профорієнтаційних заходів використовуються різноманітні друковані (буклетиплакатиоголошення тощо) та відеоінформаційні матеріали.

 

03.03. 2024 р.  в КНУБА проводився день відкритих дверей.

Локація факультету автоматизації і інформаційних технологій, на якій працювали завідувачі кафедр, викладачі та здобувачі факультету була представлена достатньо потужно.

Завідувачі та викладачі кафедр надали повну інформацію щодо освітніх програм спеціальностей кожної галузі знань, які впроваджені на факультеті.

При спілкуванні з майбутніми здобувачами освіти були надані відповіді на актуальні питання: можливість навчання за дистанційною формою, формат навчання та мобільність навчання в КНУБА при отриманні освіти, кількість бюджетних місць на різних спеціальностях та вартість навчання у КНУБА.

Також була надана інформація про особливості вступної компанії у КНУБА, етапи та терміни вступної компанії у 2024 році.

Читати далі

Заступник декана факультету автоматизації і інформаційних технологій  Олександр ТЕРЕНТЬЄВ

 

16.11. 2023 р. на факультеті автоматизації і інформаційних технологій КНУБА відбулась профорієнтаційна екскурсія майбутніх наших вступників. В профорієнтаційній екскурсії прийняло участь 30 майбутніх здобувачів освіти. Зустріч проводили декан факультету професор Ігор РУСАН, заступники декана:  професор Олександр ТЕРЕНТЬЄВ, доцент Євгеній ГОРБАТЮК, доцент Євгенія ШАБАЛА, завідувач кафедри КБКІ професор Юрій ХЛАПОНІН, доцент кафедри ІТППМ Олена ДОЛЯ, викладач кафедри БМ Богдан ФЕДИШИН. Протягом екскурсії презентовано освітні програми спеціальностей факультету, що впроваджені в освітньому процесі, переваги навчання у КНУБА, можливості проходження всіх видів практик, дуальна освіта, а також програма подвійних дипломів, міжнародні активності та перспективи професій, які здобуваються під час навчання на факультеті. Майбутні здобувачі освіти  були ознайомлені зі створеними на факультеті умовами для максимально інтенсивного розвитку студентів в обраних галузях знань. Проведена екскурсія по сучасним лабораторіям кафедр.

 

Заступник декана факультету автоматизації і інформаційних технологій  Олександр ТЕРЕНТЬЄВ

26.10.23 р. в Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшов Всеукраїнський форум-виставка роботодавців будівельної, архітектурної та суміжних галузей «Співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів». Форум проходив за ініціативи Київського національного університету будівництва і архітектури. Захід був організований Центром ділового партнерства та медіапроектів під керівництвом в.о. директора, кандидата економічних наук Ольги Денисюк.
Наступним етапом Форуму стала зустріч викладачів та здобувачів КНУБА ФАІТ зі стейкхолдерами, а саме:
Олена ГРИБ — менеджер компанії «І.Б.К. Девелопмент»,
Ілля САЧЕНКО — заступник директора «Altis Construction»,
Василь ПОЛІЩУК — представник компанії ТОВ «АВТОР»,
Владислав ГОЦ — генеральний директор «Центербудпроект» корпорації «ДБК-Житлобуд»,
Олег БУЛАВКА — заступник директора ТОВ «КСМ-ТРАНС».
Від ФАІТ приймали участь здобувачі, співробітники та деканат ФАІТ:
декан факультету, професор Ігор РУСАН, заступники декану професор Олександр ТЕРЕНТЬЄВ, доцент Євгенія ШАБАЛА, доцент Євгеній ГОРБАТЮК, завідувачі кафедр професор Іван НАЗАРЕНКО, професор Леонід МАЗУРЕНКО, професор Юрій ХЛАПОНІН, доцент Тетяна ГОНЧАРЕНКО, доцент Володимир РАШКІВСЬКИЙ.

 

12.10.23 р. ФАІТ та кафедра ІТППМ провела вступні фахові випробування. На іспиті приймали участь завідувач кафедри та співробітники кафедри.

 

 

12.04.23 р.  Сьогодні до КНУБА завітали учні 9-х класів ліцею 157 м.Києва з метою ознайомлення з науково- дослідною базою університету. Також були директор ліцею та її заступники. Зокрема, вони відвідали навчальні класи та лабораторії кафедри АТП та УП. Професор Терентьєв О.О. розповів про умови навчання в КНУБА, науково- дослідницьку роботу студентів. Декан ФАІТ професор Русан І.В. обговорив з адміністрацією ліцею можливість створення профільних 10-11 класів за науково- технологічним напрямом. Доцент Доля О.В. запропонувала керівництву ліцею всеможливі форми роботи науково-педагогічних працівників з учнями. Було підписано договір про співробітництво.

04. 04.23 р. Команда викладачів і студентів КНУБА завітала 4 до ліцею 157 Оболонського р-ну м. Києва, на базі якого створені профільні класи нашого університету. Профорієнтаційна зустріч відбулася з учнями 9-10 класів в актовій залі навчально- виховного комплексу. Майбутні випускники подивилися відео презентацію, відеоролик про КНУБА, прослухали розповіді представників університету про спеціальності, умови вступу, навчання, наукову діяльність та дозвілля студентів. Також навчальний заклад отримав Диплом за активну участь в профорієнтаційній роботі і якісну підготовку абітурієнтів,що вступили до КНУБА. Представництво від кафедри ІТППМ на цій зустрічі забезпечувала відповідальна за ПОР доцент Доля О.В.

1.04.23 р. гостинно відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів та їх батьків, інших гостей наш університет. Був проведений запланований ДВД КНУБА, який відвідали 450 випускників шкіл, ліцеїв, гімназій та коледжей. Всі сім факультетів проводили профорієнтаційні консультації для гостей. Достатньо потужною локацією було представлено і ФАІТ, на якій працювали викладачі і студенти факультету. Від кафедри ІТППМ приймали участь професор Терентьєв О.О., доценти Доля О.В та Полтораченко Н.І. Загалом на цій локаціїї нашого факультету було профорієнтовано 30 абітурієнтів і запрошено до вступу в КНУБА, зокрема на спеціальність 126.

03.23 р. викладачі кафедри активно проводили профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл, ліцеїв і гімназій, технікумів і коледжів України з метою залучення на навчання до КНУБА. Зокрема, професор кафедри ІТППМ Бородавка Є.В. 23 березня провів презентацію університету, відповів на питання і познайомив зі спеціальностями ФАІТ учнів 10-х класів Технічного ліцею Дніпровського р-ну м.Києва.

А доцент Баліна О.І. провела 27, 28 і 31 березня три онлайн профорієнтаційні бесіди з учнями різнопрофільних 11 класів Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ” м.Києва і запросила їх на День відкритих дверей КНУБА, а також на навчання до нашого університету і факультету.

Доцент Полтораченко Н.І. провела телефонну розмову з адміністрацією Політехнічного коледжу м.Чернівців і надіслала в електронному вигляді рекламно- агітаційну інформацію про КНУБА і ФАІТ.

21.06 22 р. відповідальна за ПОР кафедри  доцент Доля О.В. зустрілася з керівниками гімназії 257    ” Синьоозерна” м.Києва. Було підписано новий договір про співробітництво між гімназією і КНУБА, обговорено подальшу сумісну профорієнтаційну роботу і нові форми діяльності, зокрема, між гімназією і кафедрою ІТППМ. Директор гімназії Маєвська Н.В.отримала подяку від КНУБА і диплом за якісну підготовку абітурієнтів, що вступають до нашого університету.

        

14.02.22 р. Доцент кафедри Доля О.В. провела 14 лютого 2022 р. профорієнтаційні бесіди з учнями 10 і 11 класів ЗОШ 93 Подільського району м.Києва. Вона ознайомила випускників з правилами прийому до КНУБА, розказала про факультети, навчання в університеті, студентське життя. Майбутні абітурієнти були запрошені на День відкритих дверей і профорієнтаційні екскурсії, що незабаром відбудуться в стінах КНУБА. Також викладач зустрілася з адміністрацією навчального закладу і пролонгувала подальшу співпрацю

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram