Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна екскурсія ФАІТ

12 жовтня 2023 року на запрошення кафедри професійної освіти відбулася профорієнтаційна екскурсія студентів Київського професійного енергетичного коледжу (КПЕК). Загалом до КНУБА приїхали 19 здобувачів освіти за фахом «Машиніст крана (кранівник)» та 4 представники коледжу, що їх супроводжували.

На стадії організації та планування профорієнтаційної екскурсії з’ясувалось, що студентів коледжу зацікавили спеціальності 015.34 «Професійна освіта (Машинобудування)», 131 «Прикладна механіка» та 133 «Галузеве машинобудування». Тому було ухвалено рішення провести екскурсію із залученням викладачів та співробітників кафедр, на яких реалізуються освітні програми за даними спеціальностями.

Екскурсія тривала понад годину. Було продемонстровано лабораторії та спеціалізовані кабінети кафедр професійної освіти, будівельних машин, машин і обладнання технологічних процесів та автоматизації технологічних процесів.

В одній із лабораторій було проведено демонстрацію процесу збирання 3D принтерів та їх роботу. Також роз’яснено принцип роботи робота-маніпулятора.

Загалом у результаті проведеної профорієнтаційної екскурсії всі студенти та представники Київського професійного енергетичного коледжу залишились задоволені поїздкою. Досягнуто домовленості про подальші такі зустрічі.

Борис Корнійчук, заступник декана ФАіТ

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram