НОВИНИ КНУБА

Постановка цілей і мотивація для їх досягнення

7 грудня для студентів факультету інженерних систем та екології був організований та проведений семінар-практикум “Постановка цілей і мотивація для їх досягнення”. Зустріч проводила практичний психолог “Центру сім’ї” Солом’янської РДА  Надія Ігначук.

Під час семінару обговорювали соціальну значущість людини , яка не може жити в соціумі та не взаємодіяти з іншими людьми. Іноді важко зрозуміти, які цілі важливі, а які повинні мати пріоритет над іншими  Як обрати правильний шлях та  не зашкодити тим, хто знаходиться поруч, йдучи до своєї мети, як не втратити себе, виконуючи волю іншої людини. Ці та багато інших важливих питань розглядали на лекції, також провели практичний тренінг: « Планування та цілі на майбутнє».

Сподіваємось, що таки тренінги стануть корисними для студенства та допоможуть прискорить досягнення поставлених цілей, впевнено рухатися вперед, підкорювати нові вершини, підвищувати якість та рівень життя. Успішна людина завжди знає, чого вона хоче, і як їй цього досягти.

Завідуюча відділу

з організації виховної роботи