Новини,  НОВИНИ КНУБА

Прем’єра фільму про співпрацю кафедри ОААП КНУБА з бетонним виробництвом «Золотий мандарин»

15 грудня 2023 року  у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г. Заболотного відбулась презентація мініфільму «В пошуках мрії».

Ця художня відеоробота висвітлює послідовні етапи впровадження експериментального підходу до навчання студентів на кафедрі Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА. Завідувач  кафедри ОААП професор Олег Слєпцов ініціював безпосереднє знайомство студентів другого курсу з технологіями компанії «Золотий мандарин» у місті Вишневе. На підприємстві  виготовляються різноманітні бетонні вироби для благоустрою. На основі нових наочних знань студенти запроєктували малі архітектурні форми з розробкою середовищного дизайну з використанням цих форм.

Успішний результат у вигляді ґрунтовних сучасних проєктів та налагодженої співпраці з потужною компанією-стейкхолдером будівельної сфери та потенційним роботодавцем свідчить про доцільність безпосередніх зв’язків навчальних закладів і практичної сфери будівництва, виробництва і проєктування. Переглянути фільм «В пошуках мрії» можна за посиланням:

Гліб Ушаков, доцент кафедри ОААП