НОВИНИ АРХ

Презентація архітектурних концепцій пам’ятних знаків на честь визволення Київщини від російської навали у березні 2022 року

Сьогодні, 9 червня 2023 року, у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г. Заболотного у м. Києві пройшла презентація архітектурних концепцій пам’ятних знаків на честь визволення Київщини від російської навали у березні 2022 року. Архітектурні концепції представили студенти першого курсу архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури групи Арх12-а АПЦБіС.
Розроблені пам’ятні знаки присвячені трагічним та героїчним подіям лютого-березня 2022 року, коли міста Ірпінь, Буча, Мощун, Бородянка та інші, ціною великих втрат, зупинили наступ ворога на столицю України. Монументи розташовані на різних ділянках на в’їзді у м. Ірпінь, а також у паркових зонах міст-героїв.
Студенти-архітектори запропонували своє бачення вшанування пам’яті про ці події, глибоко особистністні почуття знайшли відображення у представлених дуже різнопланових роботах молодих українців. (Керівники: Галак Катерина Тимофіївна та Брідня Лариса Юріївна)