![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-35-1140x855.jpg)
Презентація архітектурних концепцій пам’ятних знаків на честь визволення Київщини від російської навали у березні 2022 року
Сьогодні, 9 червня 2023 року, у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г. Заболотного у м. Києві пройшла презентація архітектурних концепцій пам’ятних знаків на честь визволення Київщини від російської навали у березні 2022 року. Архітектурні концепції представили студенти першого курсу архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури групи Арх12-а АПЦБіС.
Розроблені пам’ятні знаки присвячені трагічним та героїчним подіям лютого-березня 2022 року, коли міста Ірпінь, Буча, Мощун, Бородянка та інші, ціною великих втрат, зупинили наступ ворога на столицю України. Монументи розташовані на різних ділянках на в’їзді у м. Ірпінь, а також у паркових зонах міст-героїв.
Студенти-архітектори запропонували своє бачення вшанування пам’яті про ці події, глибоко особистністні почуття знайшли відображення у представлених дуже різнопланових роботах молодих українців. (Керівники: Галак Катерина Тимофіївна та Брідня Лариса Юріївна)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-20-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-38-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-02-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-44-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-05-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-19-08-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-17-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-11-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-08-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-18-53-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-18-49-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-18-43-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-17-41-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-17-45-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-18-11-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-18-16-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-17-56-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-17-59-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-23-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-18-08-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-46-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-49-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-18-34-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-18-39-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-18-25-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-18-19-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-41-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-09_22-06-52-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-10_12-59-22-75x75.jpg)
Разом завжди можемо більше💙💛 - ЦКД
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230918_152035_702-500x380.jpg)
Запрошуємо на урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту
19 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2023.12.18-dn-20-1_4-renovacziya-arh-500x380.png)
Пілотний проєкт реновації укриття та першого поверху архітектурного корпусу КНУБА.
25 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/golovne-foto-500x380.jpg)