Приймаченко Олексій Віталійович

Приймаченко Олексій Віталійович (Pryimachenko Oleksii) – завідувач кафедри міського будівництва, кандидат технічних наук, доцент, член-кореспондент Академії будівництва України, член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі», член Національної спілки архітекторів України, член Архітектурно-містобудівної ради при відділі Містобудування архітектури та розвитку інфраструктури при міській раді міста Українки.

https://orcid.org/0000-0001-5125-8472

https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=fJ1QrEIAAAAJ

pryimachenko.ov@knuba.edu.ua

Освіта

 У 2002 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» та здобув кваліфікацію магістр, інженер-будівельник. У 2007 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Містобудівні принципи і методи утримання вулично-дорожньої мережі міста». У 2020 закінчив Національну академію державного управління при президентові України та здобув кваліфікацію магістра з публічного управління та адміністрування за напрямом «Управління містом». У 2021 закінчив Європейський університет MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETO в м. Вільнюс та здобув кваліфікацію магістра з публічного управління та адміністрування.

Рівень володіння англійською мовою – В2.

Документи про підвищення кваліфікації та міжнародної діяльності.

Сертифікати та свідоцтва.

Досягнення у професійній діяльності.

Рік початку роботи на кафедрі: 2004 рік.

Перелік навчальних дисциплін:
Інженерна підготовка міських територій (192 «Будівництво та цивільна інженерія»).
Науково-методична робота:
Опубліковано понад 40 наукових і навчально-методичних праць, серед яких навчальний посібник, співавтор державних будівельних норм в містобудуванні. Основні праці, методичні вказівки до практичних занять «Інженерна підготовка міських територій. Вертикальне планування території групи житлових будинків», «Інженерна підготовка міських територій. Проектування дощової каналізації», навчальний посібник «Утримання вулично-дорожньої мережі міста» (2014), державні будівельні норми України ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій» (2019). Член редакційної колегій науково-технічного збірника «Містобудування та територіальне планування». Застувник головного редактора фахового науково-технічного видання “Просторовий розвиток”.

Напрями наукової діяльності:
Дослідження процесів та методологічних основ утримання міських територій, комплексних програм інженерної підготовки та захисту міських територій в складних інженерно-геологічних умовах, дослідження методів захисту міських територій від дії екологічних небезпечних процесів, дослідження методологічних основ формування міських територій та їх управління.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram