НОВИНИ КНУБА

Призначено нового освітнього омбудсмена КНУБА

Наказом ректора Петра Мусійовича Кулікова освітнім омбудсменом КНУБА призначено Росинського Андрія Валерійовича, асистента кафедри економіки будівництва.
Традиційно, виключно здобувачі мали право висувати кандидатів на посаду освітнього омбудсмена з-поміж науково-педагогічних працівників університету. Після цього кожен із запропонованих кандидатів проходив співбесіду з представниками адміністрації університету. Остаточне обрання омбудсмена здійснювалось колегіально Вченою радою університету та Радою студентського самоврядування КНУБА.
Після обрання, Андрій Валерійович та Петро Мусійович обговорили конкретні завдання, які ставляться перед омбудсменом, а також бачення діяльності омбудсмена в КНУБА.
«Освітній омбудсмен має бути додатковим містком комунікації між здобувачами і викладачами та адміністрацією університету, зокрема в контексті забезпечення прав і свобод учасників освітнього процесу», – наголосив ректор КНУБА.
Нагадуємо, що посада освітнього омбудсмена запроваджена з метою забезпечення належних умов для реалізації права особи на освіту в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Більш детально з діяльністю омбудсмена КНУБА запрошуємо ознайомитися за посиланням: https://www.knuba.edu.ua/ombudsman/
Вітаємо новопризначеного омбудсмена і бажаємо натхнення і наснаги у реалізації ідей та задуманих планів!