НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ “ЕПІЦЕНТР” (2022)

26 жовтня 2022 року відбулась онлайн-зустріч гарантів освітніх програм за спеціальністю 022 «Дизайн», зокрема завідувача кафедри дизайну, професора Третяк Ю.В., доцента кафедри дизайну Косаревської Р.О., та студентів спеціальності 022 «Дизайн» зі стейкхолдерами – представниками «Епіцентру» – Ларисою Петровою, Євгеном Загваздіним, Олександром Міхєєвим, Вікторією Зеленською та іншими.

Темою зустрічі була «Дуальна форма здобуття освіти», де представники «Епіцентру» наголосили на їх зацікавленості в тому, щоб студенти отримували необхідну кваліфікацію під час навчання і після випуску могли приступати до самостійної роботи в найкоротші терміни. Дуальна форма навчання підвищує конкурентоздатність випускника з дипломом на сучасному ринку праці.

Також було проговорено, що цей процес організовується відповідно до чинного законодавства: спочатку укладають двосторонні договори з навчальним закладом про співробітництво в рамках дуальної освіти, а потім тристоронні договори зі студентами.

Колектив кафедри дизайну висловлює щиру вдячність за цікаву та змістовну зустріч зі студентами спеціальності 022 «Дизайн», оскільки важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями.