![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/jvv_22022023_1.png)
Професор КНУБА відвідав водний форум “Яремче 2024”
У місті Яремче відбувся Міжнародний водний форум «Яремче 2024», організований Українською Асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія». На формі основна увага якого була приділена сучасним викликам у сфері водопровідно-каналізаційного господарства в Україні, зокрема проблемам ціноутворення на питну воду та розробленню стратегій для покращення функціонування систем водопостачання/водовідведення, зібрав численних фахівців галузі, урядовців та представників міжнародних водних асоціацій.
Професор КНУБА Олександр Кравченко взяв активну участь у заході, представивши дослідження щодо наявного фінансового стану ВКГ України. Серед іншого він наголосив на критичній ситуацій у системах життєзабезпечення через «заморожені» тарифи на водопостачання та водовідведення, що ставить під загрозу надійність надання цих послуг. За словами експертів, необхідне на даний час підвищення тарифів на 60% лише мінімально вплине на загальні комунальні платежі громадян, не перевищуючи 5-10%.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/jvv_22022023_2.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/3008314-75x75.jpeg)
Вітаємо!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-2-500x380.jpg)
Представник будівельного факультету – суддя обласного дебатного турніру
6 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_4284-500x380.jpeg)
Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом
27 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Титул-1-1-500x380.jpg)