НОВИНИ ФІСЕ

Завідувач кафедри теплотехніки КНУБА відвідав відкритий захист дисертаційної роботи

16 лютого 2024 року завідувач кафедри теплотехніки факультету інженерних систем та екології КНУБА Михайло КИРИЧЕНКО відвідав прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 14 – електрична інженерія, за спеціальністю 144 – теплоенергетика.

Захист дисертаційної роботи на тему “Підвищення енергетичної ефективності теплонасосних систем опалення і кондиціонування повітря на основі ґрунтових теплових насосів ” здобувача Сергія ОСЛОВСЬКОГО відбувся на засіданні Спеціалізованої вченої ради ДФ 26.002.75 Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Вітаємо Сергія ОСЛОВСЬКОГО з успішним захистом бажаємо подальших успіхів і запрошуємо до наукової співпраці!