Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Профорієнтаційна екскурсія в лабораторію “ВОДИ” кафедри Водопостачання та водовідведення

В рамках проведення “Дня відкритих дверей в КНУБА” 9 березня 2023 року була проведена профорієнтаційна екскурсія до науково-навчальної лабораторії “ВОДИ” з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з методами дослідження якості води на сучасному лабораторному обладнанні.

/*! elementor – v3.11.2 – 22-02-2023 */

Випускники шкіл ознайомились з новими лабораторними установками, які здатні імітувати роботу очисних споруд водопостачання.

Екскурсію проводив керівник науково-навчальної лабораторії к.т.н., доцент кафедри водопостачання та водовідведення Терновцев О.В.

Майбутні абітурієнти виявили велику зацікавленність і отримали велике задоволення від проведеної екскурсії.

Завідувач кафедри Хоружий В.П.