НОВИНИ КНУБА

Вітаємо заступника голови Наглядової ради КНУБА Станіслава Телісфоровича Сташевського

Колектив Київського національного університету будівництва і архітектури щиро вітає Станіслава Телісфоровича Сташевського, заступника голови Наглядової ради КНУБА, першого віце-президента Будівельної палати України з Днем народження!

Шановний Станіславе Телісфоровичу!

Сонячної весняної пори Ви святкуєте свій ювілей – 80 років. Так розпорядилася доля, що Ви були серед безпосередніх учасників подій, які належать до історії Києва та України, а нині сприяєте успішній діяльності Київського національного університету будівництва і архітектури в складі Наглядової ради. Люди знають Вас як талановитого керівника й організатора, хорошу й порядну людину. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги. Нехай кожен новий день буде щедрим на приємні події, особисті досягнення й шляхетні справи! Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця на благо нашого університету! Миру в Україні та гараздів Вам і Вашій родині на многії літа!

Ректорат КНУБА