НОВИНИ ФАІТ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Профорієнтаційна робота ФАІТ

11 червня 2022 року співробітники факультету автоматизації і інформаційних технологій Київського національного університету будівництва і архітектури провели онлайн-зустріч зі здобувачами вищої освіти, які навчаються на факультеті, з метою залучення останніх до професійно-орієнтованих заходів у закладах базової середньої освіти, професійно-технічних закладах освіти, закладах вищої освіти I–II рівнів акредитації.

Щоб на власному прикладі розповісти майбутнім абітурієнтам про освітній процес в Київському національному університеті будівництва і архітектури, студентське життя та дозвілля, в тому числі здобуття освіти на факультеті автоматизації і інформаційних технологій. У зустрічі також прийняли участь студенти з Київського електромеханічного фахового коледжу, Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права, Житомирського технологічного фахового коледжу КНУБА, Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму.

Захід було організовано на платформі Zoom Video Communications деканатом та викладачами факультету автоматизації і інформаційних технологій, зокрема деканом факультету, професором Ігорем Русаном, заступником декана, професором Олександром Терентьєвим, завідувачем кафедри будівельних машин, доцентом Володимиром Рашківським, доцентами кафедри будівельних машин Євгенієм Горбатюком та Максимом Балакою.

З привітальним словом до учасників онлайн-зустрічі звернувся декан факультету Ігор Русан, розповівши про спеціальності та переваги навчання на факультеті автоматизації і інформаційних технологій. Далі співробітники факультету ознайомили присутніх зі створеними на факультеті умовами для максимально інтенсивного розвитку студентів в обраній спеціальності та дотичних науках, а також розповіли про правила прийому на навчання до університету, відокремивши при цьому відмінності та деякі особливості теперішньої вступної компанії.

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас на навчання за спеціальностями: 122. Комп`ютерні науки, 123. Комп`ютерна інженерія, 125. Кібербезпека, 126. Інформаційні системи та технології, 131. Прикладна механіка, 133. Галузеве машинобудування, 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 151. Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології, 015.31. Професійна освіта. Будівництво та зварювання, 015.34. Професійна освіта. Машинобудування, 015.39. Професійна освіта. Цифрові технології.

Факультет автоматизації і інформаційних технологій

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram