Профорієнтаційна робота ФАІТ
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-68.png)
11 червня 2022 року співробітники факультету автоматизації і інформаційних технологій Київського національного університету будівництва і архітектури провели онлайн-зустріч зі здобувачами вищої освіти, які навчаються на факультеті, з метою залучення останніх до професійно-орієнтованих заходів у закладах базової середньої освіти, професійно-технічних закладах освіти, закладах вищої освіти I–II рівнів акредитації.
Щоб на власному прикладі розповісти майбутнім абітурієнтам про освітній процес в Київському національному університеті будівництва і архітектури, студентське життя та дозвілля, в тому числі здобуття освіти на факультеті автоматизації і інформаційних технологій. У зустрічі також прийняли участь студенти з Київського електромеханічного фахового коледжу, Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права, Житомирського технологічного фахового коледжу КНУБА, Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму.
Захід було організовано на платформі Zoom Video Communications деканатом та викладачами факультету автоматизації і інформаційних технологій, зокрема деканом факультету, професором Ігорем Русаном, заступником декана, професором Олександром Терентьєвим, завідувачем кафедри будівельних машин, доцентом Володимиром Рашківським, доцентами кафедри будівельних машин Євгенієм Горбатюком та Максимом Балакою.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-67.png)
З привітальним словом до учасників онлайн-зустрічі звернувся декан факультету Ігор Русан, розповівши про спеціальності та переваги навчання на факультеті автоматизації і інформаційних технологій. Далі співробітники факультету ознайомили присутніх зі створеними на факультеті умовами для максимально інтенсивного розвитку студентів в обраній спеціальності та дотичних науках, а також розповіли про правила прийому на навчання до університету, відокремивши при цьому відмінності та деякі особливості теперішньої вступної компанії.
Шановні абітурієнти!
Запрошуємо Вас на навчання за спеціальностями: 122. Комп`ютерні науки, 123. Комп`ютерна інженерія, 125. Кібербезпека, 126. Інформаційні системи та технології, 131. Прикладна механіка, 133. Галузеве машинобудування, 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 151. Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології, 015.31. Професійна освіта. Будівництво та зварювання, 015.34. Професійна освіта. Машинобудування, 015.39. Професійна освіта. Цифрові технології.
Факультет автоматизації і інформаційних технологій
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-66-492x1024.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-65.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-64.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-63.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-62-1024x728.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-61.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-17-75x75.jpg)
СТАРТУВАЛА СПІВПРАЦЯ USAID_АГРО ІЗ КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/dbn1-500x265.png)
Перше засідання робочої групи з розробки нових ДБН з водопостачання та водовідведення
18 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/1_УАА_грудень_2022-4.jpg)
Плани відбудови України від архітекторів КНУБА
3 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/images-4-500x326.jpg)